Pare pytan

Witam mam zamiar ściągnąć Newerwintera i mam parę pytań.
1.Najmniej popularne klasy to?Lubie grac czymś nie powtarzalnym
2.Populacja jak?Jest z kim grac?Sa polskie w miarę aktywne gildie?
3.P2W mocny?
4.Pvp?Istnieje?jest z kim powalczyć?

  1. Trickster rogue
  2. Populacja wbrew temu co się słyszy jest duża, może nie ogromna ale duża. Polskich, aktywnych gildii sporo.
  3. Jest P2W. Zwłaszcza jeśli ładujesz kasę w lockboxy. Poza tym takie rzeczy jak gemy, itemy zapewniające 100% szansy na upgrade, mounty i pety (które dają ogrom statystyk postaci) czy inne booster packi sprawiają, że ludzie z głębokim portfelem stają się bogami (jeśli chodzi o sprzęt, bo to nie równa się dobra gra).

Jeśli natomiast nie przeszkadza ci, że ktoś tam jest bogiem bo się obkupił a ty musisz ciułać 10x więcej, żeby zdobyć 1/10 tego co on ma, to będzie ci się grało przyjemnie. Bo gra jest na prawdę dobra.

  1. PVP jest, sam dużo gralem 5vs5 kiedy jeszcze był europejski serwer. Teraz niestety jest jeden serwer i stoi w USA także ja PVP sobie odpuścilem.

Rodzaje: 5vs5, 10vs10, 20vs20. Jest osobny gear do PVP ale nie wymagany.

Czemu roque malo popularny?i ktora klasa jest nastepna w kolejnosci?nie chce grac klasami ktore sa w topce:/
Jest w tej grze podzial na tank dps support itp?

Rogue miał burzliwą historie, długo nie wnosił nic do gry zespołowej w PvE, później to zaczęli zmieniać i dziś można powiedzieć, że w miarę się odnajduje i nie ma problemu znaleźć party jako dps. No i bóg PVP, przynajmniej był, teraz nie jestem pewien. Drugi w kolejności raczej Scourge Warlock wydaje mi się.

Patrząc obiektywnie nie ma obecnie słabej klasy i każdą może coś wnieść do grupy, wystarczy dobrze grać i oczywiście mieć wymagany sprzęt. Także raczej na twoim miejscu wybierał bym klasę, którą polubisz grać. Albo towar deficytowy czyli supporty Cleric/Guardian/Paladin.

Tak jest podział na świętą trójce. Instancji na end game bez suportów nie zrobisz. I mam tu na myśli klasycznie healer/tank/buffer/debuffer