Pasek skilli

Jak stawić dodatkowy pasek skilli? Po boku czy dodatkowy (4) na dole. Aktualnie mam 1 pasek 1-10, wyżej alt + 1-10 i jeszcze wyżej ctrl + 1-10.

Ustawiłem w opcjach dodatkowy pasek z shiftem ale się nie wyświetlił.

Proszę o pomoc.

Moze masz gre w oknie ( window mode ) i nie wyswietla ci go poprawnie powinien ci sie pasek po samej lewej stronie wyswietlic chyba ze mam kludeczke wlaczona to ja odlacz i bedziesz widziec : ).

Moze masz gre w oknie ( window mode ) i nie wyswietla ci go poprawnie powinien ci sie pasek po samej lewej stronie wyswietlic chyba ze mam kludeczke wlaczona to ja odlacz i bedziesz widziec : ).

Gram na full screen Ale na laptopie 15 cali. Może to dlatego?

Może głupota, ale zobacz w jakim stanie masz kłódeczkę przy skillach. Jeśli jest zablokowana, to dodatkowy pasek jest niewidoczny, pomimo, że jest na ekranie. Gdy odblokujesz tę kłódkę to pasek przestanie być transparentny. Być może w tym tkwi problem :)

Obstawiam ,ze to wszystko spowodowane rozdzielczoscia.

Pobaw sie troche ustawieniami ,moze jak zmniejszysz powinno pokazac.

Zakładam, że nie odznaczyłeś opcji dodatkowych pasków. Nie ustawia się tego w klawiszologii z tego co pamiętam.

Poszperaj w ustawieniach gry.

Jak stawić dodatkowy pasek skilli?

Ustawiłem w opcjach dodatkowy pasek z shiftem ale się nie wyświetlił.

Te ustawienia pod Shift to np aby ustawić sobie inaczej skile np pod Shift +1 na DPS, Shift +2 pod SUPPORT wtedy nie musisz zmieniać wszystkich skili co chwila tylko zmieniasz zakładkę, takich zakładek jest 10.