Patch wisi. I co dalej?

Gram na ezi. Mam już 51lv i 2 pytania.
Przesunęli patcha na niewiadomo kiedy. Tymczasem tam będą zmiany w trade run i inne takie.
Teraz nie wiem czy farmić na farm wago, farm hauler itd czy nie. Bo sporo to złota kosztuje i czasu. A jak wyfarmię i wejdzie patch to nie wiem czy zaraz to nie będzie do wywalenia. Wiecie może?

Polecam na necie poszukam na YT jakie zmiany wchodzą, według mnie raczej na + ale to według uznania.
Raczej dalej się opłaca.

Oglądałem ale nie rozumiem do końca tego. 1 Nie słyszę. 2 po ang napisy jak już są. 3 opisują zmiany w trade runach na statkach. A mnie interesują te na lądzie :slight_smile:

Nic nie zmienia się na tyle by nie było warto robić trade runów…
Pewnie nawet więcej ludzi zacznie robić trade runy.

Jeśli chodzi o same zmiany to wracamy do poprzedniego systemu, czyli % regenerują się co godzinę zamiast przy generowaniu cargo.

Czyli różnorodność w wożeniu paczek będzie znów na rzeczy jak kiedyś.

Mnie tam niepokoi ten %. Że cena spada im więcej ludzi paczkę zawiezie. To może oznaczać że np wydasz kasę a jak paczki dowieziesz to będą na -. I ten czas dostawy. Że wartość spada po 15 min. Spróbuj zdążyć farm cartem albo tym wagonem :stuck_out_tongue: . Mi po najprostszej drodze zajmuje powyżej 15 min. To trzeba by mieć auto albo ten hauler czy jak to się tam zwie.

Dokładnie tak było wcześnie i wcale tak źle to nie wychodzi, co prawda trzeba się spieszyć jeśli chodzi o niektóre paczki, ale z reguły całkiem ok % jest

Zasada jest prosta, wybierasz jak najkrótsze kursy. Paczki były, są i będą opłacalne, więc ciągnik rób na pewno Ci się przyda.