Patchnote

Witajcie!

Dzisiaj posegregowałem kilka działów, uporządkowałem niektóre i oczysciłem nieco forum.

  • Pojawił się nowy dział w dziale MMO, Nieanglojęzyczne gry MMO, w których będziecie mogli pisać o grach w wersji KR, RU, JP i innych. Często robicie to w innych działach, a teraz macie ku temu dedykowany dział.
  • Dział Zmiany został poddziałem Serwis
  • Dział TS3 został poddziałem Hydepark
  • Dodany został odnośnik do forumowego Discorda w sekcji linki

W najbliższych dniach zaproponowane będą zmiany w regulaminie ;)

OGŁOSZENIE

Jeśli są użytkownicy, którzy mają warny dłuższe, niż 2 letnie i z jakiegoś powodu nie wygasły - prosze się zgłaszać do mnie lub na maila aeth@mmoplaya.net, a zdejmę je :)

Dodatkowo na dniach zaczniemy noworoczną akcję, która pozwoli kreatywnym pozbyć się kilku ostrzeżeń i wyczyścić swoją kartę. Będą 2 konkursy, jeden będzie polegał na wierszyku, drugi na rysunku. Tematyka i szczegóły zostaną podane na miejscu. Najprawdopodobniej jutro!

Witajcie!

Dzisiaj posegregowałem kilka działów, uporządkowałem niektóre i oczysciłem nieco forum.

  • Pojawił się nowy dział w dziale MMO, Nieanglojęzyczne gry MMO, w których będziecie mogli pisać o grach w wersji KR, RU, JP i innych. Często robicie to w innych działach, a teraz macie ku temu dedykowany dział.
  • Dział Zmiany został poddziałem Serwis
  • Dział TS3 został poddziałem Hydepark
  • Dodany został odnośnik do forumowego Discorda w sekcji linki

W najbliższych dniach zaproponowane będą zmiany w regulaminie ;)

OGŁOSZENIE

Jeśli są użytkownicy, którzy mają warny dłuższe, niż 2 letnie i z jakiegoś powodu nie wygasły - prosze się zgłaszać do mnie lub na maila aeth@mmoplaya.net, a zdejmę je :)