Paypal i problem :/

Witam przesłałem na swoje konto na paypal kwotę na zakup diablo 3 pomimo że mam tam wystarczające środki podczas próby zakupy (po zalogowaniu do paypal) żąda ode mnie podania karty debetowej lub kredytowej dodam że jej nie posiadam i chciałbym pominąć tą konieczność i wykorzystać środki na koncie. Co można zrobić z tym problemem ??

Dodaj troche wiecej niz potrzeba, zamiast np 30$ wlej zebyś miał 40$, moze brakuje Ci doslownie paru groszy przy przewalutowaniu.

przewalutowałem PLN na USD na koncie po tej operacji mam 24$ na zakup potrzebuję niecałe 20$ więc myślę że wystarczy

W sklepie battle.net można kupować tylko za pomocą karty kredytowej lub paypal połączonego z kartą kredytową. Żadne dodawanie sumy do konta pp nic Ci nie da, pozostaje kupic w sklepie online który pozwala na płacenie przez paypala, a takich jest wiele.

Raczej chodziło mu o promocję, więc tylko z battlenetu może zakupić pewnie. (nie szukałem, czy są inne sklepy z taką ceną obecnie).

Może spróbuj założyć wirtualną kartę kredytową w WBK (szybka operacja - opłata 1zł chyba, za przelew na kartę aby ją aktywować) i połączyć ją na battlenecie z paypalem. Niestety nie próbowałem, więc nie potwierdzę czy działa.

Maqes, bullshit. Kupilem swoim paypalem wowa normalnie, a nie mam go polaczonego z zadna karta kredytowa czy debetowa. Po prostu zamiast wymaganych wtedy 65zl przelalem prawie 90 i wszystko bylo ok.

może z WoWem jest inaczej no nie wiem szukam w takim razie w sklepach internetowych ale jak by ktoś miał sposób to opiszcie

Maqes, bullshit. Kupilem swoim paypalem wowa normalnie, a nie mam go polaczonego z zadna karta kredytowa czy debetowa. Po prostu zamiast wymaganych wtedy 65zl przelalem prawie 90 i wszystko bylo ok.

Dziwne bo ja próbowałem kupować Diablo podstawkę mając 130 zł na pp, i nic, potem przewalutowałem i nadal nic. To samo miałem gdy chciałem kupić pakiety kart do hearthstone. Zresztą, wystarczy poszukać na forum blizzarda, jest tam masa tematów z takim samym problemem, i jedynym rozwiązaniem jest połączenie karty kredytowej z pp.

Maqes, bullshit. Kupilem swoim paypalem wowa normalnie, a nie mam go polaczonego z zadna karta kredytowa czy debetowa. Po prostu zamiast wymaganych wtedy 65zl przelalem prawie 90 i wszystko bylo ok.

https://eu.battle.net/support/pl/article/paypal

Z tego wynika, że karta przyłączona do paypala jest wymagana do wyprowadzenia jakiejkolwiek transakcji.

@

Crono

Możesz oczywiście zrobić tak jak Inkh mówi, ale musisz się liczyć z tym, że jeśli jednak to nieprawda, to stracisz trochę pieniędzy w wyniku przewalowytowania pieniędzy, bo zakładam, że konto bankowe masz w Polsce, a do kupna diablo 3 wymagane są USD albo euro

Mam taki sam problem, bo prowadzenie karty będzie mnie kosztować 4 zł/miech, a ja jej nie mam zamiaru używać do niczego, ale do zakupienia w głupim sklepie battlenet jednej rzeczy już muszę ją aktywować. Jak dla mnie bez sensu, często zdarzało mi się tak, że przy zakupie czegoś, kazano mi przyłączyć kartę do paypala, ale to dało się ominąć właśnie przez dodawanie większej ilości środków na konto PP. Ale jeśli blizzard ma napisane, że wymaga przyłączonej karty do paypala, to chyba jest to prawda :D

OK posunę trochę akcję do przodu na koncie PayPal mam 24$ już po przewalutowaniu więc spełniam warunek 20$ za grę stworzyłem sobie kartę wirtualną w ING została ona aktywowana i teraz po wprowadzeniu tej karty w PayPal mam komunikat

"Ta transakcja nie została zatwierdzona przez bank, który wystawił Twoją kartę. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty. Aby kontynuować, możesz teraz dodać inną kartę."

wydaje mi się że trzeba odczekać z 24H na aktywację tej karty w systemach internetowych ale może ktoś wie lepiej.

Nie wiem jak w przypadku kart ING, ale te z BZ WBK są akceptowane na 100% Teraz jest weekend, więc poczekaj do poniedziałku.

Btw. Bez weryfikacji konta PP za pomocą karty płatniczej, nie mogłem płacić w żadnym sklepie. Musiałem podpiąć kartę, ale już potem mogłem dodawać środki zwykłym przelewem.

skoro ing takie karty udostępnia to raczej akceptowalne są a jeszcze powiedzcie jeśli ważność tej karty mam do 31-03-2016 to przy dodaniu karty jako date ważności wpisać 03/16 ?

Tak. Zawsze wpisuje się miesiąc i rok.

OK ogarnełem jako że nie lubię czytać instrukcji (jak to polak) to w końcu się zmusiłem i dowiedziałem się że na koncie karty wirtualnej musi być kwota 6,5PLN która zostanie pobrana (i potem zwrócona nakonta PP) na rzecz aktywacji karty w systemie PP więc przelałem kwotę na tą kartę i potem już poszło jak z płatka :)

dziękuję za pomoc

Nie wiem czemu macie takie problemy, ja normalnie bez zadnej karty przylaczylem konto pp do battle netu, kupilem wowa i jakies pierdolki jak pety czy mounty z item shopu i zawsze wszystko bylo ok.

Hmmmm może dokonałeś tego jeszcze przed wprowadzaniem takiego obowiązku przez Blizz/PP no nie wiem lub dla WoW taka konieczność nie jest potrzebna

Witam przesłałem na swoje konto na paypal kwotę na zakup diablo 3 pomimo że mam tam wystarczające środki podczas próby zakupy (po zalogowaniu do paypal) żąda ode mnie podania karty debetowej lub kredytowej dodam że jej nie posiadam i chciałbym pominąć tą konieczność i wykorzystać środki na koncie. Co można zrobić z tym problemem ??