PC-XBOX Crossplay

Siema :v

Szukam gier mmorpg i pochodnych na crossplay między PC a Xboxem.
Uciekam od formuły “szukam mmo” bo tak kiepsko z tym i jedyne co znalazlem to Sea of Thieves i Forza :stuck_out_tongue: Coś jeszcze sie znajdzie?

Fortnite, lecz o to chyba Wam nie chodzi…

Za niedługo będzie też Black Desert, ale nie wiem czy to będzie crossplay

Tu masz raczej wszystko:

Neverwinter

@daidai11

Nie, nie ma tam wszystkiego. Nie ma np. Tera, Monster Hunter World, a z tego co widzę to „Twój” odnośnik(zawartość w nim) została zaktualizowana 20 dni temu. Brakuje również Black Desert, Bless itd.

@Marcinshot
Nie żeby coś ale jak ostatni raz sprawdzałem Monster Hunter World nie miał żadnego crossplay’a, BDO tak samo, Bless bodajże też nie, a TERA to już zdecydowanie nie bo grałem miesiąc temu i niczego takiego nie było. Więc wybacz mi śmiałość, ale mogę prosić o jakieś źródła? I od kiedy te gry mają niby tego crossplay’a? Oczywiście mówimy o stanie obecnym a nie o tym co będzie za 2 lata, bo tego nawet Bóg nie wie (#wolna_wola)

Monster Hunter World nie ma crossplayu chociażby dlatego, że wersja PC jest do tyłu z patchami o prawie rok xD

Generalnie MMORPG z crossplatformą nie ma chyba wcale.

Final 14 jest crosplatformowy

Jedyny cross Play to Teso ale chat w grzee to jakaś pomyłka brak supportu mak boli . Czekaj na Albion a to będzie prawdziwy cross Play na wszystkie platformy + prawdopodobnie możliwość gry na myszce i klawce. Lub liczyć na to że w końcu dodadzą FF 14 do Xbox gamę pass.

Jeden z najlepszych crossplayów jaki znam to Dauntless (nieco gorsza kopia Monster Huntera). Tak powinny wyglądać wszystkie gry imo… Możesz na swoim koncie grać na każdej platformie i z każdą platformą. Nie raz w party miałem na raz ludzi z pc, xboxa, ps i switcha.