Pelikany idą po Laveke

Hej!

Pelikany jedyna aktywna polska gildia w WS pędzi do przodu z progressem :) Ostatnio udało nam się zabić Swabbiego Skilli na raidzie Red Moon Terror (Najnowszy raid w Wildstar). Poniżej znajdziecie filmik z first killa. Miłego oglądania :)

Czt gildia Pelikany nie była czasem dominion? Nie jestem pewien, ale widziałem rasy z frakcji Exile. Czy coś zmienili?

Po za tym Gratulację :)

Teraz nie wazne jaka frackja mozna bycs w tej smaej gildi ( przynajmniej tak czytalem jezlei sie myle sorka ale chyab nie )

Gildia spoko tylko mało pomagają więcej koleś co nie jest w gildii :P

Czt gildia Pelikany nie była czasem dominion? Nie jestem pewien, ale widziałem rasy z frakcji Exile. Czy coś zmienili?

Po za tym Gratulację 

Gildia założona była po stronie Dominion, ale teraz w grze zniesiono barierę między stronami i exile może grać z dominion.

przygarniecie nowego czlonka :D?

Nie lepiej pytać się w grze? Napisz na Nexusie, jak ktoś będzie online to ci odpowie i tyle...

Hej!

Pelikany jedyna aktywna polska gildia w WS pędzi do przodu z progressem :) Ostatnio udało nam się zabić Swabbiego Skilli na raidzie Red Moon Terror (Najnowszy raid w Wildstar). Poniżej znajdziecie filmik z first killa. Miłego oglądania :)