Perfect World Classic priv

Witam, szukam chętnych osób, które zechciałaby dołączyć do gry na prywatnym serwerze rosyjskim, który jest praktycznie 99% zangielszczony, jest to classic z wersji malezyjskiej bez żadnego P2W czy ułatwień, czyli jest to najlepsza wersja gry, jaką pamiętamy za czasów malezyjskiej wersji. W godzinach szczytu ilość graczy sięga około tysiąca bez sklepików, dodatkowo jest kilka gildii angielskich, wśród nich jest jedna, w której ja zacząłem grać i jest kilku polaków. Jeśli ktoś posiada sentyment i chęć gry to adres podam w prywatnej wiadomości, gdyż zapewne nie można reklamować tego na stronie, chociaż bardzo łatwo znaleźć u wujka google, dodatkowo dziś chłopakom z Gildii udało się odbić pierwsze terytorium dla nas.
Pozdrawiam

1lajk

ja chce podeślij adres

czy to jest ta wersja gry kiedy się zaczynało w 3 różnych miastach zależnie od wybranej klasy ? i ta w ktorej byl summoner który mógł przejmować pety ?

Zgadza się, jest to pierwsza wersja malezyjska, gdzie nic nie było uproszczone - serwer jest stabilny od 2 lat, dodatkowo ping jest w porządku i skoro to ruskie, to godziny eventów itp. również są w naszym czasie Europejskim.

ja poproszę ^^

gram mam 12 level, exp rate i wszystko na tym serwie jest x1 więc jest jak kiedyś na oficjalu czyli ciężko dosyć :slight_smile: trochę lepsze itemki z questów sie dostaje. Gra się super. serwer sie nazywa pwclassic wygogluj

moj nick Goku

dzięki ^^

Wbijam również :wink: podajcie swoje nicki to się wszyscy złapiemy i może jakaś 1 Polska gildia :slight_smile:

ja juz 15 level ale mało grałem bo lige mistrzów oglądam :slight_smile: ale potem amerykański LCS na jednym monitorku a na drugim PW :slight_smile:

niestety server jest zlagowany jak chuj i praktycznie uniemożliwia normalną grę.

serwer działa stabilnie, można spokojnie grać bez żadnych uciążeń