Perfumy co możecie polecić?

W cenie do max 200 złotych ( na pewno nie dam za perfumy 5 stów jak zdarza sie niektorym).
Chciałbym aby długo trzymał się na skórze no i podobał się dziewczynom. Z góry dzięki za polecenie czegoś porządnego.

Tom ford extreme noir

Pamiętam ,ze rok czy dwa temu kupiłem sobie pierwszy raz love desire. Z ciekawości bo chciałem zorientowac się czy zapach z feromnami będzie się podobał płci przeciwnej. Nie wierzyłem w to zbytnio, ale przyznam,że coś w tym jest bo laski o wiele częściej reagowały na te perfumy niż na inne. Tak wiec albo zapach sam w sobie podoba się dziewczynom albo rzeczywiście zawieraja feromony. Dodatkowo są tanie bo da się je ustrzelić poniżej stówki. Teraz jednak mam ich wersję premium , która kosztowała mnie 200 zł czyli drożej.

Brutal Classsic XD Zapach prawdziwego Mężczyzny a nie jakiegoś siusiumajtka :smile_cat:

Widziałem te tańsze love desie ale nie jestem przekonany do ich działania. Poza tym podejrzewam,że nie trzymają sie długo na koszuli czy na ciele? Bo wszystkei zapachy poniżej stówki trzymały się umnie bardzo krótko. Popiskałem sie i za chwile niczego już nie czułem.

Zainwestuj w “dobry” perfum za 5 stówek przecież nie perfumujesz się codziennie, na pół roku będziesz miał

Wbrew pozorom to tańsze love desire całkiem nieźle się trzymało bo kilka godzin to min To droższe które teraz mam to już bardzo dobrze się trzyma bo czuję nawet i po 2-3 dniach na ubraniach jak wyjmuję z szafy marynarkę czy nakładam bluzę. A jak nie chcesz sobie kupować tego typu zapachu to proponowałbym jakiś porządny, ktory Ci się spodoba (niezłe są azaarro chrome czy milion dolar) i kupić sobie jakiś bezzapachowy feromon ( typu pheromone essence).

One Milion w chuj przereklamowane i nawet nie pachnie ladnie, uzywalem 2 miesiace i mi zbrzydl, a feromony to pierdolenie i strata kasy, jak masz morde jak kalosz to zaden feromon Ci nie pomoze

Jeszcze to przemyślę. Nigdy do tej pory czegoś takiego nie mialem. Kurczę tylko denerwuje mnie to,ze nie można ich powachać przed kupnem a jednak wolałbym sprawdzić wczesniej jak to pachnie.

Proponuje “wyciąg z fiuta”.

Takie ryzyko kupowania przez internet. Ale jak Ci sie nie spodoba to z tego co wiem mozńa zwrócić ( mi się akurat podobały to zostawiłem sobie). Sa w sumie w wielu sklepach w sieci tak wieć możesz się zorientować czy nie da się zamowić sobie próbki czy czegoś takiego.