Perfumy

Zastanawia mnie czy stosowaliście jakieś zapachy i perfumy z piżmem, które uznawane są też za zapachy z feromonami. Pojawia się kolejne pytanie czy feromony działają? Czy mają wpływ na podryw? Czy mogą sprawdzić się w klubie czy podczas spotkania z inna dziewczyna. Jakie macie zdanie w temacie?
Zależy jakie. Bo jeśli kupisz sobie jakieś tanie z allegro to będzie to jedynie placebo. Ale jeśli zainwestujesz w coś droższego to działanie już będzie. Jednak nie jest tak, że się spsikasz i każdy będzie się na Ciebie rzucał. NIe jest tak łatwo.Jest to jednie pomoc. Zapach jest ważny w relacjach z drugą osobą i takie feromony sprawiaj, że druga osoba może mieć do Ciebie o wiele lepsze nastawienie. Wypróbowałem kilka rodzajow.Niezłe są love desire i sexual attraction.Stawiam je na podobnej półce jeśli chodzi o działanie. Z wyższej półki polecam pheromone essence (są naprawdę świetne). Nie polecam natomiast npa i pheromax. Reklamowane ale moim zdaniem więcej tutaj reklamy niż skuteczności.
Polecam Ci Jean Paul Gaultier 2

Zawiera piżmo i jest a zresztą co będę gadać powąchaj i tyle Co do pheromone essence to są niezłe ale moim zdaniem lepsze love desire premium bo przynajmnieij pachną

No i jeśli chcecie sobie kupić takie firmowe perfumy, koniecznie porównajcie sobie ceny. Duże drogerie takie jak Sephora czy Douglas nie zawsze sa najlepszym miejscem do kupna (no chyba, ze mają jakieś akcje promocyjne danego dnia na zakup zapachów).
Czasami warto jest porównać z drogeriami internetowymi jak notino czy glamour.

No i jesli robicie często zakupy w sieci, polecam założenie sobie jakiegoś programu Cashback (można sobie je porównać tutaj: http://wskoczpokase.pl/oszczedzanie/ranking-cashbackow/ )

Można dzięki nim otrzymac zwrot kasy z każdych zakupów w sieci ( o ile sklep bierze udział w programie, sklepów jest jednak wiele, praktycznie wszystkie najważniejsze, w tym allegro).