Petycja?

Siema.

Zarejestrowałem się w zasadzie bo jestem ciekaw Waszego zdania i naszych możliwości. Zamiast marudzić mogli byśmy stworzyć akcję/petycję czy coś takiego żeby zwrócić uwagę wydawcy jak bardzo chcemy w coś zagrać a oni nam tego nie dają np. Dragons Dogma czy PSO2. Tylko takimi sposobami można coś przyspieszyć. Myślałem też żeby znaleźć jakiegoś rodzimego wydawcę i mu podsunąć taki pomysł opieki i zangielszczenia. Myślę że portal ma jakieś kontrakty i obejmując taką akcję swoim patronatem i rozsyłając info do innych stron tego typu można by było wzbudzić falę która była by w stanie coś osiągnąć. Co myślicie?

ta strona i kontrakty? no nie wydaje mi się guru wszystkich ciśnie kto chciał by z takim człowiekiem współpracować i dać coś od siebie z myślą o reklamie, skoro wie że będzie 1 super news na ich temat, a potem fala personalnego hejtu, który zawsze wylewa się z jego głowy by zaspokoić swoje ego.

Hmmm po pierwsze petycja jest w stanie na pewno przyspieszyć proces myślowy devsom czy opłacało by się coś takiego, jednak petycja tylko na polske plus tylko z tego portalu to ty nawet nie ruszaj z czymś takim, akcji na angielskich portalach jest od groma, i to na topowych stronach o MMO, devsi wiedzą, że gry są wyczekiwane jednak nikt od tak nie zaryzykuje, zwłaszcza w tych czasach gdzie trudno przebić się przez gry które są już X lat, w tych czasach można policzyć na palcach 1 ręki gry które wyszły i udało im się zatrzymać ludzi przy sobie w ilości takiej że nie muszą martwić się o przyszłość, takie PSO2 to u nas raczej by nie wytrzymało nawet pół roku, i tu jest właśnie moje po drugie te gry które podałeś zwłaszcza PSO2 jest jak dla mnie słabe i to mocno, i na naszym rynku na pewno by się nie utrzymał.

Jak na moje mamy teraz stagnacje w gatunku MMORPG, i to nie dla tego że nic nie wychodzi, tylko dla tego że większość ludzi wybiera już sprawdzone tytuły, albo nie gra w MMORPG tylko moby,fpsy czy teraz BR, kiedyś były TYLKO MMORPGi i ludzi było wszędzie pełno, czasy jak i zapotrzebowanie graczy się zmieniają, kiedyś opłacało się wypuszczać/kupować gry na cały świat. teraz jeżeli wydawca sam nie stwierdzi że nie chce zaryzykować to petycja mało co da, a gier mamy teraz tyle że ludzie nawet petycji ci nie podpiszą bo po co skoro mają w co grać.

Nie wiem jak z Dragons Dogma ale na PSO2 nie masz co liczyć. Swego czasu były petycje, prośby ludzi i inne duperele, nic nie wskórali. Jedyna eng wersje SEA umarła(tu akurat był słaby wydawca więc nic dziwnego) jak i strona do naszego PSO2. Jak chcesz grać to polecam japońską wersje, jest 3/4 gry przetłumaczone dużo graczy i nie ma lagów bo gierka jest peer2peer.