Phoenix

Hejo.
Czy są jacyś nowi gracze, którzy grają na serwerze Phoenix?
Albo czy w ogóle są aktywni gracze z tego forum?

Zacząłem grę na Phoenixie bo kumpel, który grał tam kiedyś polecił mnie i komuś jeszcze stworzenie tam postaci.
Tylko zapomniał dodać, że dosyć długo nie grał a przerwał grę z powodu rozpadu jego FC (ludzie rozeszli się po innych grach)
Jeśli inni gracze nie chwalą się, że są z Phoenixa to na prawdę mało graczy musi być na tym serwerze.
Google podpowiedziało mi, że najwięcej polaków jest na Zordiac, Moogle i coś tam jeszcze.

Czym dla Ciebie jest mało ? Bo jak dla mnie Phoenix nigdy nie umarł a to że padło 1 FC nie oznacza że serwer także haha

Szukałem ludzi do wspólnej gry, jakoś nikt się nie pofatygował z odpisaniem w stylu “Hej, u nas ktoś jeszcze gra, chętnie przyjmiemy nowych”
A to że jedna osoba odpisała, nie znaczy że reprezentuje ona całe FC.
Właściwie ta jedna osoba też SZUKAŁA miejsca dla siebie, ale ostatecznie nie znalazła.
Jeśli jesteś stałym bywalcem tego forum i jako “mieszkaniec” Phoenixa widzisz post o tej samej nazwie ale odpisujesz po 9 dniach od moich wypocin - widać jak popularny jest Phoenix wśród polaków, że nawet reklamować się nigdzie nie chcą.

Niby dlaczego 1 osoba nie może reprezentować całego FC ? Bywalcem nie jestem to chyba oczywiste skoro odpisuje po 9 dniach. Serwer musi być reklamowany aby był uważany za " żywy " ? Polecam zamiast pytać po forach dla odmiany zapytać in game.