Pierwsza polska gildia na otwarcie nowego serwera Albion Online Wschód!

W imieniu gildii KORONA chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do zabawy w grze Albion Online. Funkcjonujemy już 3 lata jako gildia. Nasz core to weterani gry z conajmniej 5-letnim stażem. Dostęp do 15.03 ma od nas 8 osób, kolejne 2 dojdzie 17.03, a reszta 19.03 i 20.03. Łącznie stanowimy gildię 30+ osób i jesteśmy największą, polską ekipą na serwerze otwartą na nowe osoby!
W naszej gildii liczy się dobra zabawa i PvP. Nie interesują nas podatki, składki czy ZvZ. Przerobiliśmy na serwerze West i dlatego chcemy się uwolnić od gry zniewolonej zergami. Wiemy jak z nimi walczyć!
Ponadto dbamy o atmosferę w zespole i znamy się już od wielu lat. Rozumiemy co to rywalizacja i chęć zwycięstwa, a dobro drużyny stawiamy ponad własny interes.
Dołącz na nasz discord tutaj i wyślij wiadomość prywatną do Snavpaw (Damian):

Poniżej film z naszego ostatniego gankowania na serwerze West:

1lajk

Oficjalnie udało nam się stworzyć gildię na serwerze. Ponadto posiadamy 6 plotów crafterskich w różnych miastach. Serdecznie zapraszamy na nasz discord po więcej info!

image

1lajk

Czy osoba bez doświadczenia jest mile widziana :slight_smile: ? Pytanie czy z perspektywy nowej osoby warto kupować fundator pack czy poczekać na start dla wszystkich?

Pokaż screena z pingiem na tym serwerze.

Jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowych graczy. Uważam, że opłaca się kupić founder packa, ponieważ daje to super przewagę ekonomiczną w pierwszych dniach gry. Może złoty czy kryształowy founder to niepotrzebny wydatek, ale srebrny jest jak najbardziej optymalny względem ceny i dostępu do gry w piątek.

1lajk

Z pingiem u nas różnie. Ja mam na West 150, a na East 190. Niektórzy mają 160-170 u nas w gildii. Różnica jest znikoma bo oba pingi są duże, a poza tym odległość między Polską a USA czy Singapurem jest podobna. :wink:
image

1lajk

Nie no granie przy pingu ~200 to masochizm.
Piszecie ze chcecie się uwolnić od zergow. Ciekawe jak będzie wyglądało pvp jak spotkacie zerga chińczyków grających na pingu poniżej 30.

Obecnie jesteśmy 50-tą gildią w rankingu światowym przy zerowej organizacji walki o ten ranking, więc uważam że to o czymś świadczy. Poziom graczy jest skrajny, ale w większości bardzo niski, więc ten “chiński zerg” z ogromny debuffem do defensa pada pod naporem małego bomb squadu. Generalnie to wybudowaliśmy wczoraj Hideout, a gildia liczy sobie prawie 300 osób. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do dołączenia na nasz discord :slight_smile: