Pierwsza próba zagrania w C9 (liczę na pomoc)

Witam otóż poczytałem sobie trochę na temat c9 i dragon nesta i jakoś tak zrobiłem sobie postać w DN wbiłem 30lvl i ogólnie nawet fajnie więc teraz chcę sprawdzić C9.

Planuje grać na serwerach od Webzen. Za jakieś 1,5h zacznę bo już się ściąga :)

Tu parę pytań :

1.Czy lepiej zrobić na start postać pod dungi i trzaskać hajs i dopiero potem drugą pod PVP czy może od razu main char ?

2. Czy są postacie dobre zarówno pod PvE i świetne jednocześnie pod PvP ? jeśli chodzi o poziom trudności to lajtowo bo z reguły bardzo szybko ogarniam takie gry.

3a. Jak są takie postacie to jakie polecacie i dlaczego ?

3b. Jeżeli nie to jaka postać dobra pod PvE na start i jaką robić pod PvP

4. Znacie jakieś dobre poradniki jak levelovać i zdobywać hajs ? :)

5. Zna ktoś dobrą polską gildie na jakimś serwie od Webzen ? :)

6. Poprosiłbym również o aktualny opis wszystkich klas bo te co znajduje są albo za stare albo w 10% prawdziwe ...

Dziękuję i liczę na pomoc :)

odświeżam :) Proszę o porady :)

Okej. Postaram się rozwiać wątpliwości. :P Jeśli by były jakieś pytanie co do mnie. To gram w C9 od Close Beta testów.

Dobra, czas na Twoje pytania. ^^

1 i 2. Tutaj każda postać (Nie słuchaj ludzi, którzy będą Ci mówić inaczej) jest dobra pod pvp. Co do pve.. Od ostatniego balansu postaci wszystkie klasy radzą sobie w miare dobrze na dungach. Wszystko zależy jednak od Twojego buildu. Jeśli zrobisz się pod pvp to pod pve możesz mieć o wiele trudniej. No i odwrotnie. To chyba tyle. Wybierz sobie postać jaka Ci się podoba. Baw się grą.

3a i b. Jak wyżej. :D

4. Tutaj za wiele poradników nie znajdziesz. Większość znajduje swój własny sposób na zarobek. Wbijanie poziomów? No tutaj raczej wszystko kończy się na robieniu questów. Masy, masy, masy questów. Bierzesz WSZYSTKIE (to ważne dla expa) questy z miasta i lecisz z nimi.

5. No nie mogę tutaj nas nie zareklamować. :D Zapraszamy do Outbreak. W pełni Polska gildia. Jeśli chcesz zachęty to powiem Ci tyle, że jesteśmy top 1 gildią w europie :)

6. Wybacz, opisywanie każdej klasy tutaj to po prostu zbyt dużo pisania. Polecam pooglądać sobie filmiki z gry. Poszukać postaci, która Ci będzie pasować. Biorąc pod uwagę, że temat jest z przed dobrego tygodnia, zgaduje, że już wybrałeś.

Dobra, to chyba na tyle. Jeśli będziesz miał jakieś pytania wal śmiało. W grze znajdziesz mnie pod nickiem "Gigas™" Ewentualnie pod nickiem.

Powodzenia w grze! Baw się ! :D

pamiętaj że w c9 są sub klasy które pojawiają się od 20lvl najlepsze jest to że ich opis filmiki itp są w grze i na pewno nic cie nie ominie

Mam pytanie czy steam'owe serwery są połączone z webzenem, czy gra mi pójdzie amd quad core phenom 9650 2.3 4gb ramu (3.25) Radeon 4870

Witam otóż poczytałem sobie trochę na temat c9 i dragon nesta i jakoś tak zrobiłem sobie postać w DN wbiłem 30lvl i ogólnie nawet fajnie więc teraz chcę sprawdzić C9.

Planuje grać na serwerach od Webzen. Za jakieś 1,5h zacznę bo już się ściąga :)

Tu parę pytań :

1.Czy lepiej zrobić na start postać pod dungi i trzaskać hajs i dopiero potem drugą pod PVP czy może od razu main char ?

2. Czy są postacie dobre zarówno pod PvE i świetne jednocześnie pod PvP ? jeśli chodzi o poziom trudności to lajtowo bo z reguły bardzo szybko ogarniam takie gry.

3a. Jak są takie postacie to jakie polecacie i dlaczego ?

3b. Jeżeli nie to jaka postać dobra pod PvE na start i jaką robić pod PvP

4. Znacie jakieś dobre poradniki jak levelovać i zdobywać hajs ? :)

5. Zna ktoś dobrą polską gildie na jakimś serwie od Webzen ? :)

6. Poprosiłbym również o aktualny opis wszystkich klas bo te co znajduje są albo za stare albo w 10% prawdziwe ...

Dziękuję i liczę na pomoc :)