Pierwsze wrażenia

Jestem zadowolony duzo lepiej niz w CBT 2 bodajze :D..

i zajebisci ludzie na TS3

moj nick Devanzo jak cos :D

Ty daj spokoj z takimi komentarzami. Nie dosc ze gra calkiem z free, gdzie item mall jest zawalony kostiumami i potkami do hp i mp to jeszcze wybrzydzaja. Ja rozumiem ze gra sie moze nie podobac za caloksztalt, ale zeby zaraz czepiac sie grafy to juz przesada.

A taki SUN / Vindictus / Martial Empires / Allods / Aika czy nawet stareńki Archlord, które mają całkiem niezłą grafikę są niby płatne? Skoro obiecuje się cuda niewidy, to potencjalny klient ma prawo tego wymagać. Co nie zmienia faktu, że patrząc na caloksztalt to i tak grafika wyróżnia się in-plus.

Mi gra się podoba questy nie są za bardzo skąplikowane. Dzięki automatycznemu doborowi ludzi do party na instancję można szybko się rozpocząć zabawę.

Gra mnie przyjemnie zaskoczyła i chyba to przy niej spędzę kilka kolejnych miesięcy.Spodobała mi się chyba głównie dlatego że jestem fanem PWE i uważam że prawie każda gra przez nich zrobiona to majstersztyk.Oczywiście jest jeszcze masa niedociągnięć ale jak na dzień dzisiejszy umieszczam ją tak gdzieś na 5 miejscu najlepszych MMORPG.Podoba mi się też to , iż item shop nie gra tutaj żadnej roli to tylko kilka dodatkowych ubrań które wydają mi się ździebko tandetne.Jestem osobą którą ciężko zadowolić jakąś pierwszą lepsza grą(aktualnie z wszystkich przegranych prze mnie MMORPG tylko Age Of Conan przyciągnął i przyciąga mnie na długie godziny)a ta spełnia moje wymagania w kwestii darmowych MMO.Może i grafa jest trochę cukierkowa ale przynajmniej jest klimat (szczególnie jak gra się vampire który mnie jakoś nie zaskoczył).Polecam

Dobra wszystko ładnie. Teraz nadchodzę ja i nadchodzi krytyka. Szczerze po straconej godzinie ściagania liczyłem na coś naprawdę dobrego. Włączam i co widzę ? Ładny panel logowania. Hmm ale teraz już koniec przyjemności. Czas na wady. Gra to po prostu jest Battle of immortals w grafice 3D. Co lepsze gra jest banalna. Qesty po prostu wymagają jedynie kliknięcia na podkreślone w opisie wyrazy. Próbowali nawiązać odrobinkę do Lineage 2, Rohana odrobinkę do Allods. Ale niestety im to nie wyszło. Vampiry niestety zamiast być mroczne to śmierdzą kolorowymi wróżkami i błyskami zamiast krwi. Gra choć wydaje się być dynamiczne to wcale taka nie jest. Walka trwa długo a animacje nie są zniewalające. Tandetne to wszystko i oklepane. Przepraszam wszystkich zagorzałych fanów ale nie umiem inaczej tego wyrazić. Jestem zawiedziony tym bardziej iż BETA trwała tak długo czasu. W tej grze poza ładnym planem logowania i screenami z wczytywania nie ma nic co może mnie przyciągnąć. Gra to kolejna kopia, produkcja ze zużytego już szablonu. Co do odpowiedzi typu "... grałeś pewnie 1 h i już udajesz znawcę" odpowiadam, że grałem każdą rasą. Na poznanie gry wystarczyło mi 12 h, których żałuję bo mogłem iść na miasto i spędzić miłe chwile z przyjaciółmi.

Ta gra jest według mnie Epicka... Jak na F2P.Super skille,Gra assasinem to normalnie "marzenie" albo ten skill, który ma 3k+ damage... podoba mi się też system "dochodzenia" do Questów... Ale Questy nie różnią się specjalnie od innych gier niestety

Grę śmiało mogę ocenić na 9/10

Pozdrawiam, Roni

Warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie Q. Im dluzej w to gram tym robią się ciekawsze. Wcale nie są (jak niektórzy piszą, choć nic na ten temat nie wiedzą) idź-zabij-wróć(oczywiście takie też są). Np. dzisiaj musiałem mieszać w odpowiedniej kolejności różne składniki, a jak cos pomyle to od nowa. Miałem na to 10 minut i sie udało ;). Tak samo ciekawy jest Event z perfumami, gdzie musimy postaci przeciwnej płci dać party, spryskać się perfumami i coś tam dalej (nie dokonczylem bo musialem konczyc gre). Tak więc Q nudne nie są. Acha no i instancje - tutaj nie tylko zabijanie masy mobków, ale także Karnawał, czyli coś dla rozrywki na czym mozna zarobić. Np. Zbieramy artefakty z ziemi, przy czym gania nas specjalny NPC, który jak nas dogoni to "zjada". Mi się gra naprawde przyjemnie. Nick: Esperal Klasa: Assasin Rasa:Kindred Server: Eu. Dziękuje, do widzenia.

Dobra wszystko ładnie. Teraz nadchodzę ja i nadchodzi krytyka. Szczerze po straconej godzinie ściagania liczyłem na coś naprawdę dobrego. Włączam i co widzę ? Ładny panel logowania. Hmm ale teraz już koniec przyjemności. Czas na wady. Gra to po prostu jest Battle of immortals w grafice 3D. Co lepsze gra jest banalna. Qesty po prostu wymagają jedynie kliknięcia na podkreślone w opisie wyrazy. Próbowali nawiązać odrobinkę do Lineage 2, Rohana odrobinkę do Allods. Ale niestety im to nie wyszło. Vampiry niestety zamiast być mroczne to śmierdzą kolorowymi wróżkami i błyskami zamiast krwi. Gra choć wydaje się być dynamiczne to wcale taka nie jest. Walka trwa długo a animacje nie są zniewalające. Tandetne to wszystko i oklepane. Przepraszam wszystkich zagorzałych fanów ale nie umiem inaczej tego wyrazić. Jestem zawiedziony tym bardziej iż BETA trwała tak długo czasu. W tej grze poza ładnym planem logowania i screenami z wczytywania nie ma nic co może mnie przyciągnąć. Gra to kolejna kopia, produkcja ze zużytego już szablonu. Co do odpowiedzi typu "... grałeś pewnie 1 h i już udajesz znawcę" odpowiadam, że grałem każdą rasą. Na poznanie gry wystarczyło mi 12 h, których żałuję bo mogłem iść na miasto i spędzić miłe chwile z przyjaciółmi.

to mogles isc z przyjaciolmi i nie placz prosze... 2 12 godzin kazda rasa do 10 lvla ? to gz :) na bank poznales gre...chociaz jezeli gra ma toczyc sie w okol 3 inst bedzie troche denna i te 2 waluty ? czyzby pwe popelnilo blad runes of magic wkladajac takie rzeczy jak gemy / upgrade itemki do is.....?

Dobra wszystko ładnie. Teraz nadchodzę ja i nadchodzi krytyka. Szczerze po straconej godzinie ściagania liczyłem na coś naprawdę dobrego. Włączam i co widzę ? Ładny panel logowania. Hmm ale teraz już koniec przyjemności. Czas na wady. Gra to po prostu jest Battle of immortals w grafice 3D. Co lepsze gra jest banalna. Qesty po prostu wymagają jedynie kliknięcia na podkreślone w opisie wyrazy. Próbowali nawiązać odrobinkę do Lineage 2, Rohana odrobinkę do Allods. Ale niestety im to nie wyszło. Vampiry niestety zamiast być mroczne to śmierdzą kolorowymi wróżkami i błyskami zamiast krwi. Gra choć wydaje się być dynamiczne to wcale taka nie jest. Walka trwa długo a animacje nie są zniewalające. Tandetne to wszystko i oklepane. Przepraszam wszystkich zagorzałych fanów ale nie umiem inaczej tego wyrazić. Jestem zawiedziony tym bardziej iż BETA trwała tak długo czasu. W tej grze poza ładnym planem logowania i screenami z wczytywania nie ma nic co może mnie przyciągnąć. Gra to kolejna kopia, produkcja ze zużytego już szablonu. Co do odpowiedzi typu "... grałeś pewnie 1 h i już udajesz znawcę" odpowiadam, że grałem każdą rasą. Na poznanie gry wystarczyło mi 12 h, których żałuję bo mogłem iść na miasto i spędzić miłe chwile z przyjaciółmi.

Nie płacz już, ok ? Mogłeś iść i nie komentować-.^. Pewnie tą każdą klasą wbiłeś 10lvl i na pewno, na 100% poznałeś grę. Więc tu nie gadaj, że jesteś znawcą, bo wcale nie jesteś.

A taki SUN / Vindictus / Martial Empires / Allods / Aika czy nawet stareńki Archlord, które mają całkiem niezłą grafikę są niby płatne? Skoro obiecuje się cuda niewidy, to potencjalny klient ma prawo tego wymagać. Co nie zmienia faktu, że patrząc na caloksztalt to i tak grafika wyróżnia się in-plus.

Jeśli tobie w MMO chodzi o grafikę to, gratuluje Ci...

___________________________________

Tak w ogóle to wczoraj był event mam racje ?? z tymi wilkołakami ? ; D

Miałem przez niego małe lagi ale było, ok.

Każdy gada, że Questy są takie same jak w innym MMO, no dobra ja też tak myślałem, ale do czasu...

Teraz są bardzo przyjemne Questy... Jeden robiłem 10min bo nie wiedziałem jak upiec mięso,lecz w końcu go zrobiłem.Polecam grę na 100% ; )

Pozdrawiam, Roni

Jedyną denerwującą rzeczą tej grze to design świata otwartego. Początkowe lokacje są spoko natomiast dalej jest już trochę gorzej. Tzn. miasta są ok i wyglądają dobrze natomiast jak już wyjdziemy po za mury to jednak odczuwa się pewną pustkę jakby czegoś brakowało. Ogólnie te mapy trochę puste są i bez większego pomysłu. To jak narazie jedyna, rażąca wada tej gry. Grafika jest na przyzwoitym poziomie, questy się nie nudzą szybko, jest fajny system wyszukiwania party, co dla mnie jest ogromnym plusem no i animacje skilli są efektowne. Dawno nie widziałem równie dobrze wglądających skilli jak w FW. Gra daje radę, a to dopiero OB także myślę, że gra będzie się stopniowo rozwijać. Moja ocena tej gry to 7,5/10.

Mowi sie, ze FW to BoI w 3D. Prawda to i nie . To co w BoI bylo najlepsze, a mianowicie scenariusz (zamiast

debilnego codziennego grindu na spocie) i instancje tu zostalo rozbuchane i zmiksowane in plus. Porownam tu nie raz

FW do BoI. Ale pierw odpor pewnym ludziom, ktorzy stekaja na questy. Nie kuzwa na fabule, co sie dzieje, po co to

robimy, jak jest przedstawiona przygoda . Nieeee to jest niepotrzebne. Nie podoba im sie interfejs point,n,click. i

co robia. Jak rozumiem najlepiej platac sie po lokacji z godzine, wejsc tam a kiedy juz sie cokolwiek zrobi to juz

nie wie po co robilo. Od razu widze kretyna, ktory w zyciu doczytal jedynie gazete w kiblu. Jak go wiekszy stolec

zaparl. Normalnie pewnie nawet i wtedy bylaby za nudna. W FW scenario to podstawy zabawy, a scenario w koncu nie

daje sie nudzic. Podkrecilem srube i w 3 dni podkoksalem specjalnie dla zobaczenia title barda, maga, priesta(

priesta budowalem na CB i pozniej otwartej przed kasacja) i wampira do okolic 30-45lv. Reszta klas mnie nudzi bo

lubie jak pracuja za mnie inni. Zrobilem to specjalnie, zeby zobaczyc czy sie znudze koksem, czy da rade pograc. Da

rade. Na oko po 3 dniach to titli ( dla nieobytych to te napisiki, co je mozna wsadzic na banke i sie nimi

pochwalic, coby inni widzieli jakimi to jestesmy pro) naliczylem, tylko na wybrzezu i wyspie okolo 14, ktore caly

czas sie rozwijaja w miare jak idziemy z questami. Licze same experience. To na oko bylo chyba z 10 odrebnych

przygod, ktore rozwijaly sie w miare prowadzenia niesamowicie. Radze przyjrzec sie dokladnie fabule questow . Te no

coz... Normalka. Przynies, podaj, pozamiataj. Albo zrob. Nic sie nie da wymyslic. Zeby nam nie bylo nudno jak sie

znudzimy, albo ktos nie lubi ksiazek, czy nawet nie umie czytac tylko klikac, mamy cala seryjke innych odskoczni od

fabuly. Swoiste akademic, daily, LM, Tree of Life z BoI. Tyle, ze poprawione. heheh i to bardzo. Nudy nie bedzie,

juz to widze. Powiedzmy sobie szczerze, ze to nie grinder na spocie robimy pociag z ludzi i tak sobie pol dnia za 1%

bzdzimy. Tym, ktorzy stekaja ze musza czasem w FW zabic moby polecam takie grindery. W BoI po wbiciu scenario

glownego(branchy nie licze bo lipne ) gra trwala w sprawnym pt okolo 1,5 do 2h. Ja rozumiem, ze nie ma czasem

czasu, ale jak juz jest to nie chce mi sie nudzic. No sry, ale nie bede czekal na spocie na zasrana ashure 4-5h bil

ja 3 min i czekal, az cos wydropi. W BoI po wbiciu 111lv i zlozeniu setu przezywalem rozpacz. 3 insty +2

naprzemiennie co 2 dni i co dalej. Jedni bawia sie gankowanie i latanie na konkretne lokacje i napierdalaniu tych,

co to poza gildia, poza sojuszem, czy poza czymkolwiek innym niz swoja d*pa. No sry, gdzie tu zabawa... W FW takie

tree of life (to taki quest, kiedy jestesmy na afk i zostawiamy postac na godzine do 6) jest fajnie podane;) Nie

bede mowil Wam gdzie, ale warto sie zgubic w pierwszym miescie i popetac i pogadac ze wszystkim, co stoi, lazi czy

nawet pelza:))) Czasem sie zdziwicie. Polecam zawody w lowieniu ryb, nagroda tez warta, bo skrole na identyfikacje

Do tego mamy system zawodow calkiem sprawnie podany. Zawody trzeba bedzie ocenic jak juz gra calkiem stanie na nogi,

na razie to betka. Ale juz teraz smakowicie wyglada. Usprawniono znacznie dobor pt z randomow na instancje.

Wiiadomo, ze sie troche pogra i pozniej stale pt z ludzmi, ktorzy wiedza co i gdzie. Ale poki co to nie trzeba wyc

na kanale tylko skladamy aplikacje i sabie czekamy. Jak sie zlozy 5 ludkow z podobnym lv? nie wiem na jakiej

zasadzie pt jest organizowane, ale nie stekam. Zasada rzutu koscia tez mi odpowiada. Na razie sie sprawdzila:)))

Wiadomo trza w pt priesta, tanka i teraz bard jest do podporki. Wlasnie koksam go i powiem tyle, ze takie pt idzie w

lokacjach jak w maslo. Bzyka sie na tej swojej lutnii w strone mobkow male bzyki i jak sie koknretnie ulozy te bzyki

to mamy buffy. I to spore. A wtedy wszyscy bzykaja jak petardy i pt morde cieszy. Buffy trwaja od 10-30s, ale

za***iscie to wyglada na dluzszych biciach. Jak trzeba dlugo bic i komponowac ))Gra z potencjalem, do tego za free,

a PWE raczej daje pograc frajerom, co to nie chca wydac zlamanego grosza za ich prace ) Zobaczymy pozniej. BoI bylo

fajne, ale na pol roku. Ja chce cos na dluzej. Bugi... te sa. Poki co, to gra po paru godzinkach niemilosiernie

zwalnia. Instancje w Canionie i wyzej potwornie laguja, nie wiem moze to wina, ze gram na PVP eyrdzie, a nie eu. Nie

licze bugow z lokacjami, gdzie jak juz sie zle wpadnie to nie ma mozliwosci wyskoczenia bez teleportu. Moze to

zamysl autorow. Przyklad nawet na podstawie lokacji canionu w island. Poki co to 25-40 lv ma klopocik z rushem, a

nie bede zapitalac na instancji, zeby ja ukonczyc 2 godziny. I tak tam sa 3 bosy i zajmuje to sporo czasu. Wiec zeby

ominac stada mobow, biegnie sie tankujac je i gubiac, w specjalnym miejscu. Jak sie wie, co i jak to spada w

specjalny dolek i pozniej bokami popyla do pierwszego bosa. A jak nie, no coz... teleport i od poczatku. Ale takich

lokacji tam sporo i biegnac i nawet nie bijac, mozna wpasc w takie kancerki. Pozyjemy, zobaczymy co to z tego

bedzie. Jak przytrzyma chociaz na dluzej niz na pol roku to i tak bedzie sukces.

Jeszcze pare slow do Brody.... narzekasz na PWE za polityke cenowa. Jak rozumiem wolisz sobie napierdalac za free na

serwach do konca, az sie gra znudzi a po tym idzcie w ch*j. Ale pomysl, ze tylko garstka ludzi i to w miare

ogarnietych zostaje tak naprawde w kazdej grze. Pokaz micos za free. Gdzie banda ludzi pracuje dniami sklada cos do

kupy, daje takim pajacom jak my i musza za cos zyc. No i zarobic ;) ale zarobia tylko jak garsc przyjemniakow,

ktorzy beda chcieli zostac i pograc dluzej zostanie. Nie zmuszaja

Słaba nic nowego

Up@-Debilizm w pełnej krasie

Sry za offtop ale ten koleś to totalny idiota nawet nie przedstawił sensownych argumentów.PS.Pattu który tam miałeś level 3?

Grafio juz podaje: Battlestar Galactica Online. W sklepie są kubity ( taka lepsza waluta) , ale on świetnie dropią jesli farmisz moby , a i z pvp tego też troche leci. Oczywiście niemcowi 500 euro od razu nie dorównasz w jeden dzień ale w 2-3 tygodnie jestes w stanie miec praktycznie identyczne okręty wojenne :). Co do FW mam zainstalowane, pykam po 30 minut dziennie ale więcej tej gry bym nie zniósł. Do tego te wampiry nawet mniej mroczne od mangowych. Ja sie kiedyś śmiałem z Kamaeli w L2, teraz wiem że to co z założenia powinno być mroczne mozna jeszcze bardziej osmieszyć. Choć gierka w całokształcie pewnie będzie niezla, bo jednak PWE przyzwyczaiło do pewnego poziomu swoich produkcji.

Odpowiedź na pytania pyskatych kolegów. Tak 10 lvl max. Pff no proszę was. Gdybym tylko tyle wbił to nawet bym się nie wypowiedział. Grę poznawałem Vampirem Magiem. Reszta była tylko po to aby zobaczyć jak prezentuje się okolica u innych mieszkańców krainy. Waszym zdaniem jak ktoś gra wszystkim to nabija tym taki sam poziom na każdej postaci? Widzę, że jest kilka osób popierających moje zdanie. Gra nie ma za grosz charakteru. Wszystko jest proste i intuicyjne. Sądzę, że wielu graczy zechciało by poczuć się tam jak odkrywcy ale niestety nie da się. Powtórka z innych dzieł PW E tylko po lekkim liftingu :). Popieram również wypowiedź Laashen. Zapowiadali nie wiadomo co a okazuje się, że to tak jak już mówiłem BoI w 3D. Sam oczekiwałem grafiki na poziomie DDO a dostałem coś w stylu Runes Of Magic.

Jeśli tobie w MMO chodzi o grafikę to, gratuluje Ci...

Jeśli przeczytałbyś całą moją pierwszą wypowiedź to zauważyłbyś, że słaba grafika jest tylko jednym z wielu podanych przeze mnie argumentów.

Nie płacz już, ok ? Mogłeś iść i nie komentować-.^. Pewnie tą każdą klasą wbiłeś 10lvl i na pewno, na 100% poznałeś grę. Więc tu nie gadaj, że jesteś znawcą, bo wcale nie jesteś.

Jakim prawem próbujesz zabronić mu krytyki? Jeśli się orientuję to jest to forum, na którym każdy może wyrazić swoją pochlebną, lub tez nie, opinię. Poza tym, ktoś taki jak Xaorus, który grał już w xxx gier MMO nie musi w każdej grze wbijać maksymalnego lvla, żeby ją ocenić. Według twojego toku myślenia, recenzje mmorpgów w czasopismach nie powinny sie ukazywać, bo rzadko który recenzent zdoła dojść dalej niż do połowy lvl capa.

Odpowiedź na pytania pyskatych kolegów. Tak 10 lvl max. Pff no proszę was. Gdybym tylko tyle wbił to nawet bym się nie wypowiedział. Grę poznawałem Vampirem Magiem. Reszta była tylko po to aby zobaczyć jak prezentuje się okolica u innych mieszkańców krainy. Waszym zdaniem jak ktoś gra wszystkim to nabija tym taki sam poziom na każdej postaci? Widzę, że jest kilka osób popierających moje zdanie. Gra nie ma za grosz charakteru. Wszystko jest proste i intuicyjne. Sądzę, że wielu graczy zechciało by poczuć się tam jak odkrywcy ale niestety nie da się. Powtórka z innych dzieł PW E tylko po lekkim liftingu . Popieram również wypowiedź Laashen. Zapowiadali nie wiadomo co a okazuje się, że to tak jak już mówiłem BoI w 3D. Sam oczekiwałem grafiki na poziomie DDO a dostałem coś w stylu Runes Of Magic.

tyle ze w tego typu grach gra zaczyna sie po wbiciu max lvla....wiec ? na jakiej podstawie ktos ocenil ta gre.....fakt instanji to jest ubogo i to bardzo jak i bosikow moim zdaniem to taka przykrywka zey pwe wiecej zarabialo ;) szkoda tylk oze upgrade itemki sa w cash shopie i gemy

Lasheen przepraszam, błędnie napisałem Twój nick w poprzednim pościku. Dziękuję również za ponowne poparcie. Gra w większości produkcji tak ja mówicie zaczyna się po wbiciu maxymalnego poziomu. Jest jednak "ale". Skoro mi nie wolno wypowiadać się przed wiciem max poziomu to co w ogóle jest tu ten temat. Wątpię a jestem nawet pewien, że każda tu osoba nie wykonała tego podstawowego warunku. Każdy ocenia tu przed tą "zabawą" jak tu ktoś określił. Co do prób niszczenia lub oczernienia mnie i moich poglądów. Już mówiłem grałem w tyle tytułów, że niektóre nowości wcale dla mnie nimi nie są. Opisuję gry, robię również to co tu pan (jestem jego fanem) Guru tyle, że w innym serwisie. Grę nie zawsze trzeba oceniać po latach gry. Wystarczy chwila aby poznać podstawowe aspekty i kolejnych kilka chwil aby poznać jej zaawansowane cechy. Przepraszam ale po raz kolejny się powtórzę ... tu nic takiego nie zauważyłem, żebym się poderwał z krzesła. Powiedzcie mi co w tej grze część z was widzi takiego czysto innowacyjnego? Co jest tu tak oryginalne, że tytuł przoduje w gatunku F2P? Czy to ta reklama, na którą PWE wydało na pewno sporo kasy, czy może oceniacie to gdyż jesteście fanami producenta i jego produkcji ? Ocena taka powinna być czysto obiektywna. Żadnego faworyzowania lecz prawda. Ja zawsze staram się ją przedstawić. Nie boli mnie to, że wy się mojej opinii tak czepiacie lecz mnie samego. Niektórzy zachowują się co tak jakbym co najmniej jakieś bóstwo wam skrzywdził.

Xaourus grasz juz tyle, ze powinienes wiedziec, ze w sferze merytorycznej nie zrobia nic nowego, a graficznie coz. DDO powiadasz, gdyby FW takie bylo to gralbym kolejne 5 lat jak w EVE online. Ale PWE tak nie zrobi, bo posadza ich o plagiat:)) przyzwyczaili nas do tego po perfect wordzie. DDO chodz wyglada pieknie to od zwyklego grindera niczym sie nie rozni. Masa tych samych questow robionych jak koks. Po jednym po 50 razie sralem ta gra. W takich grach liczy sie scenariusz i najglupsza historia opowiedziana ze smakiem przyciagnie i zostawi ludzi. A jak przylazles tam obejrzec postaci popatrzec co zrobili nowego no to sorry. Od 10 lat w mmo nic nowego nie wymyslaja od ultimy, moga tylko zniszczyc. Graficznie skoro patrzysz to jak Ci zawine gowno w papierek od cukierka, czym bedzie??

Broda Gdzies w wywiadzie z jednym ze szkicownikow czytalem, ze rysujac wampirzyce widzial ja cycasta, dupiasta lafirynde w neglizu. I trzeba im to powiedziec postarali sie:))mozna obejsc kase tez i w produkcjach PWe (miedzy innymi dlatego odeszlem z BoI, bo nie znioslem ludzi z altami na eventach, instach czy gdziekolwiek- zniszczyli idee gry jak byl event z mikolajami, nie moglem sie na to patrzec. Czasem nie wiedzialem do kogo i z czyim altem rozmawiam. Swoj set w zasadzie skladalem z 3 miesiace, a takie pizdy latajace mialy go w 2 tyg z wypasami i zanim jeszcze ta nedzna 100 wbily)

Ale gra to nie sa wyscigi, Ci co maja kase niech sie nia obsraja. Z Po latach gry widze, ze wlasnie to tacy ownerzy za pare groszy wykruszaja sie najpredzej i nie ma z nich pozytku. W BoI gra taka heretyczka, najlepsze itemki, supb staty. Ale niestety nie potrafi wykorzystac potencjalu. Sam pracuje, mam i kase i wydaje tez na gry, ale w granicach powsciagliwosci. To juz wole sie upic czy upalic^^ Wtedy kazda gra staje sie piekna:)

A od Battle wole EvE:))) co nie moge powiedziec o serialu, ktory jest majstersztykiem.

W 100% zgodzę się z wrażeniem pana Xaorus.

Ładny panel logowanie, ładne screeny i na tym koniec. Mobki bije się bardzo długo, do tego te questy... kliknąć na zielono podkreśloną nazwę i to tyle. Animacja jest ogólnie żałosna, brak jakichś większych efektów skillowych (co nie znaczy, że w ogóle ich nie ma). Brak jakiejś lepszej dynamiki w grze.

Z jednej strony gra dobra, z drugiej wiele wad, ogólnie nie zaskoczyła czymś.