Piłka na orlik?

Witam. Mam pytanie dot. wyboru piłki na nawierzchnię poliuretanową. Jaka piłka byłaby dobrym wyborem? Rozmiar 4 czy 5? Impact spokey lub nike mercurial fade by się nadały? Cena piłki do ok. 70zł max. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

U mnie to wystarczała zwykła piłka za 30zł. Czy zapomnieliście o idei gry w piłkę? Do gry w piłkę nożną nie jest najważniejsza piła tylko LUDZIE z którymi się gra ;)

No tak, ale też nie może się rozlecieć czy rozwalić w miejscu szycia po pierwszym uderzeniu. I też orlik duży dość nie jest więc też pytam o rozmiar 4 czy 5?

I jeszcze jedno pytanie, jak się nazywa materiał co są robione piłki np. nike z taką jakby pianką miekką?

4 są dobre, ale na halę, bo nie odbijają się tak jak 5.

Jeśli chodzi o orlik, to polecam kupić Nike, albo Adidas. Za 70-100 zł kupisz dobrą piłkę która spokojnie wytrzyma nawet i dwa sezony.

U mnie to wystarczała zwykła piłka za 30zł. Czy zapomnieliście o idei gry w piłkę? Do gry w piłkę nożną nie jest najważniejsza piła tylko LUDZIE z którymi się gra

Ja piłek za 30 zł nie polecam. W ogóle ostatni raz taką piłką chyba grałem 10 lat temu na WF-ie w podstawówce. Teraz wstyd z taką się pokazać.

Zresztą uderz piłkę za 30 zł, a taką za 90 zł - różnica jest ogromna. Taka piłka za 30 zł, to nie dość że jest lekka i lata jak balon, to jeszcze nawet 1 sezonu nie wytrzyma - lepiej kupić raz, a dobrze.

No tak, ale też nie może się rozlecieć czy rozwalić w miejscu szycia po pierwszym uderzeniu. I też orlik duży dość nie jest więc też pytam o rozmiar 4 czy 5?I jeszcze jedno pytanie, jak się nazywa materiał co są robione piłki np. nike z taką jakby pianką miekką?

Z pianką ? W sensie chodzi ci o taką gąbkę ? Ta z Euro 2004 na 100% ją miała - teraz one są dość rzadko spotykane. Zobacz może

ADIDAS F50 X-LITE - ogólnie w piłkach z Adidasa dość często można spotkać gąbkę. Najlepiej iść do sklepu i na własne oczy się przekonać.

Ja w domu ogólnie mam 5 piłek (dwie nówki, a trzema gram regularnie - ich stanu nie chcesz widzieć, bo wyglądają jakby miały 5 lat, a gram nimi od kwietnia hehe :D:D

Wielkość piłki to oczywiste 5, Bo po co mieszać? Bardziej bym przykuł uwagę wadze i twardości piłki, Im mniejsze boisko tym piłka bardziej narażona na dalekie loty. Więc lepiej wybrać trochę cięższą piłkę i mieć ja przy sobie, a i zawodnicy będą mieć większego kopa.

Okej dzięki wielkie za odpowiedzi, zdecydowałem się na nike :) Temat do zamknięcia.

Witam. Mam pytanie dot. wyboru piłki na nawierzchnię poliuretanową. Jaka piłka byłaby dobrym wyborem? Rozmiar 4 czy 5? Impact spokey lub nike mercurial fade by się nadały? Cena piłki do ok. 70zł max. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Zerknij sobie na stronę sklepu 11teamsports , tam jest bardzo duży wybor piłek - na pewno znajdziesz jakas dobra na nawierzchnię poliuretanowa. Poza tym maja sporo przecenionych produktów, wiec w budżecie sie zmieścisz :wink:

raportujcie prosze ziomka dedust2 za pozycjonowanie strony - 2 posty i 2 odnosniki do niej.

Możecie tez tego nie robić a wtedy poza góru będziecie miec jeszcze spamerów …