Piracki avatar na steam!

Siemanko!

Nie bardzo znam się na grafice, stąd prośba czy ktoś mógłby zrobić dla mnie dość prosty avatar na steama, który będzie zawierał: uśmiechniętą animkę (Najlepiej z kocimi uszami, co by do nicku pasowało ;D) oraz skrzyżowane piszczele - czyli w skrócie piracką flagę. Wszystko biało czarne, chyba, że animka nie będzie wyglądać kawaii to może być w kolorze :D Jeszcze jakby się dało, to zrobić wersję bez i z napisem "Happy Piratesss". Z góry dzięki! ;)

Wiele do zaoferowania w zamian nie mam, ale myślę, że jakiś upominek na steamie mógłbym podesłać czy cuś :)

Odświeżam!
Zależy mi na tym :D Bombowy by było, gdyby ta flaga jeszcze była lekko pofalowana ;)
Jak komuś nie pasuje podarek na steamie w zamian to można się jakoś dogadać inaczej! Wszystko na PW

Takie no lekko nowoczesne, animka to mi z googli znalazło postać z gry o księżniczkach online.

Czcionka taka jak w tych komiksach chińskich co to je tłumaczyłem kiedyś, więc myślę, że pasuje.

Jako upominek może być gta V steamowa wersja, bo mam tylko na socialclubie.

1.png.97e701fb0287a717ea57088f542298d6.png

2.png.46653c5d4dc795e779b4b9437480a025.png

Łap coś na szybko zrobiłem ogólnie nie wiem dlaczego tutaj na forum dodaje do przezroczystego gifu jakąś otoczkę białą

neko_bez_napisu.gif

neko_blak.gif

neko_blak2.gif

neko_parate1.jpg

neko_parate2.jpg

neko_blak.gif

neko_pirate2.gif

neko_pirate1.gif

Takie coś zrobiłem może sie spodoba :]

avatar-112519.png.d386879d60bf3c247e48e70fa5139498.pngavatar-112519(1).png.53f684b9d2248b9addd3339bbb601227.png

avatar-112518.png.9e2637c1f2053aec16e7416df9cc1a18.pngavatar-112518(1).png.134543704e462749f0c2fdc5e951b309.png

@Kurtyzana, @RainStigma no chłopaki, muszę powiedzieć, że mega pozytywnie mnie zaskoczyliście :D

Kurtyzana zrobił dokładnie taki avek, o jakim myślałem i w dodatku w każdej możliwej wersji! Piękna sprawa :) Jak nie dostanę nic lepszego to chyba mamy zwycięzcę :D
Rain natomiast zrobił coś ciekawego, fajne tło i czcionka, ale (bez urazy) animka, którą wstawiłeś nie bardzo pasuje według mnie do całości, nie mniej jednak pomysł bardzo fajny :)

Każdemu oczywiście dam lajka - czekam jeszcze na kilka prac, które mają mi nadesłać przez PW i jak wybiorę już tą jedną jedyną, to później wezmę jeszcze drugie i trzecie miejsce i coś w ramach podziękowania za Waszą pracę dam :)

Jeszcze raz wielkie dzięki i czekam na kolejne prace od Was! Jesteście wielcy ludzie! :)

@Edit: Rain, poprawiona wersja mega! :)

Zrobiłem jeszcze chibi wersje

8Q6xIeF.pngCOeuNYp.png

2xp6o8V.pngNR5ovON.png

Haha chibi <3 Kurde, ale wybór..a w dodatku wszystkie fajne :D

Siemanko!

Nie bardzo znam się na grafice, stąd prośba czy ktoś mógłby zrobić dla mnie dość prosty avatar na steama, który będzie zawierał: uśmiechniętą animkę (Najlepiej z kocimi uszami, co by do nicku pasowało ;D) oraz skrzyżowane piszczele - czyli w skrócie piracką flagę. Wszystko biało czarne, chyba, że animka nie będzie wyglądać kawaii to może być w kolorze :D Jeszcze jakby się dało, to zrobić wersję bez i z napisem "Happy Piratesss". Z góry dzięki! ;)

Wiele do zaoferowania w zamian nie mam, ale myślę, że jakiś upominek na steamie mógłbym podesłać czy cuś :)