Pirates of the Burning Sea

Jasne ze istnieje. Jest cala masa roznych frakcji npc i reputacja ktora zalezy od twoich dzialan. Np: jezeli topisz pirackie npcki wzrasta ci reputacja u anglikow itp. Istotnym elementem gry jest tzw. fleeting czyli grupowe topienie najwiekszych grup npc na morzu, dla niektorych ludzi to zrodlo dochodu dla innych powerleveling.Nie samym pvp gra zyje choc przyznam ze jak posmakujesz pvp wciaga jak odkurzacz. Caly tzw conquest czyli rvr opiera sie w duzej mierze na mieszance pvp i ekonomi tak jak wspomnial wczesniej Lester. Berdzo istotnym elementem jest ekonomia: kazdy gracz moze cos produkowac jednoczesnie zarabiajac na tym badz wspomagac society w bardziej zaawansowanej budowie okretow! Ogromna zaleta tej gry jest iz kazdy znajdzie dla siebie zajecie i nawet gdy dysponujesz mala iloscia czasu mozesz zajac sie ekonomia logujac sie na 20 min co 3 dni przykladowo. Na swieta tworcy zapowiadaja swiateczny event i jakis nowy patch...Zapraszamy!

Oczywiście, że istnieje. Kiedy wbijesz lvl cap pozostają daily questy i robienie tzw. flotek, czyli atakowanie flot NPC składających się z 6,8 lub 12 okrętów. Dzięki takim zabiegom możesz też wspomóc graczy grających PvP, ponieważ zatapianie flot NPC w określonych obszarach pozwala na wbicie pewnych punktów potrzebnych do powstania port battle.

EDIT\\ No i Bart znów mnie uprzedził :rolleyes: .

A macie moze jakiego Ts no wiecie aby moc pogadac o tej grze ... jakies rady

No pewnie. Większość aspektów tej gry opiera się na współpracy, tak więc TS jest nawet więcej niż wskazany. Dołącz do Nas a postaramy się przekazać Ci wszystko co o tej grze wiemy ;) .

z chęcią dołaczę ale spamuje brytyjski spam i nic

Wbiłem teraz do chłopaków na TSa i mówią, że nic nie widzieli. Być może byli w bitwie czy coś, albo pisałeś nie na tym czacie co trzeba. Spróbuj raz jeszcze.

Najlepiej pisz po Polsku, albo zapytaj o Barta lub Polski society. Pamiętaj żeby pisać na kanale "nation". Po 20:00 zazwyczaj zawsze ktoś jest kto może przyjąć nowych graczy do naszego society.

Upewnij się też, że stworzyłeś postać na serwerze Roberts w nacji Brytyjskiej, być może jakiś babol się wkradł :) .

Przykro mi to mówić, ale może po prostu miałeś pecha, bo kiedy ja wróciłem do gry to już drugiego dnia udało mi się z chłopakami skontaktować, choć nikogo nie znałem u Brytyjczyków :P . Ewentualnie podaj mi na priva swój nick to dodam Cię do znajomych i kiedy wbijesz wyślę zaproszenie do "soca".

Hej! tak jak Lester napisal sprawdz czy zrobiles postac na Robertsie i w nacji angielskiej przejrzelismy historie czatu i nie znalezlismy niczego...byc moze zrobiles postac na Antigua badz Test serwerze. Najlepiej jak podasz swoj nick z gry i wyslemy zaproszenie i jak sie zalogujesz zaakceptujesz tylko. Wiadomo wiekszosc z nas pracuje badz sie uczy wiec jestemy najbardziej aktywni popoludniami i wieczorami.

Gwoli przypomnienia: gre sciagamy z http://portalusgames.com/ i tam tez rejestrujemy swoje konto(a). Serwer Roberts, nacja brytyjska, United Polish Navy - nasze society. Zapraszamy!

a tu niedawna port bitwa z francuzami:

i troche pvp w wykonaniu devils society:

Brzmi ciekawie, jutro pobiore. Jeżeli ta gra ma się kojarzyć z Sea Dogs, to nie ma bata, muszę sprawdzić. ;D

Hogh i jak ogarnales? bo dalej nie wiemy czy wybrales dobry serwer:P

Witam ponownie! Poszukujemy nowych graczy w zwiazku ze serwer Roberts powoli jest dominowany przez rosjan( jak to ladnie brzmi) chcemy zbudowac silne society ktore bedzie w stanie podjac rekawice! Mamy podstawy do tego w postaci silnej ekonomi i doswiadczenia w grze. Zapraszamy do United Polish Navy! Oferujemy pomoc w kazdym aspekcie gry oraz okrety w cenie produkcji.

Na zachete pare screenshootow z pvp:

jzsn.jpgzsg9.jpgrrwu.jpggp0n.jpg

Mogę zagrać tylko czy przyjmiecie gracza z drugą darmową łajbą i bodajże 6 lvl?

Przyjmujemy kazdego polaka/polke:P spamuj nation czat: serwer roberts nacja brytyjska. Do zobaczenia

Zarejestrowałem się tylko po to, żeby napisać wow. To co robi kolega Bart jest godne podziwu, serio, szacunek.

Grę pewnie sprawdzę jak przestanę być leniwy.

edit:

W sumie to całe Twoje podejśćie Bart całkowicie mnie przekonało, ściągam za parę chwil. Jeszcze takie pytanie mam, jaki jest lvl cap i jak szybko się go wbija?

Max lvl to 50 i jezeli jestes zawziety z nasza pomoca zrobisz go w 3 dni a tak na luzie to w tydzien:P oczywiscie zalezy ile masz czasu na granie. Zapraszamy!

ps. gdybym wiedzial ze to forum jest tak aktywne pisalbym wczesniej tutaj:P

Jeżeli ktoś z Was chce spróbować tą grę to na prawdę warto dołączyć do UPN i skorzystać z naszej pomocy. Dlaczego? Expie postać drugi raz. Chłopaki biorąc mnie na flotki dali mi dużego boosta do prędkości levelowania, po za tym teraz kiedy mam 40lvl dosłownie prowadzą mnie za rączkę. Nie wiedziałem gdzie expić, zadałem pytanie, podałem lvl i dostałem dokładne wytyczne gdzie i na jakim lvlu robić questy. Jakby tego było mało, chłopaki zapewnili mi pomoc w robieniu tych questów.

Kiedy robisz te wszystkie zadania sam zaczynasz dostrzegać, że questy są do siebie podobne. Robiąc je na przemian z flotkami i otrzymując co jakiś czas pomoc w ich wykonywaniu nie jest to już takie żmudne, po za tym w czasie robienia questów możesz zadawać pytania dotyczące gry w ten sposób możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kolejnym dużym profitem jest wspomniany zakup okrętów po cenie produkcji. Na prawdę dużo można oszczędzić w ten sposób.

Osoba, która rezygnuje z takiej pomocy albo jest masochistą, albo cholernie zawziętym graczem, tym bardziej, że -jak stwierdził jeden z kapitanów UPN- nikt nie każe nikomu podpisywać jakiegoś cyrografu.

dobra sciągne i zobacze ale mówie od razu gram tylko pve nawet jak bede mieć level cap nie lubie pvp ani żadnych przymusów do pvp. czy wam to pasuje.

Tak jak wczesniej wspominalismy nikt nikogo do niczego nie zmusza:P grajac tylko pve i tak mozesz wspomoc Nas jako society a takze nacje w ktorej gramy, pozatym nie wydajac na okrety do pvp i na naprawki i inne potrzebne rzeczy do pvp dorobisz sie szybciej. :P Do pve polecam wziasc Naval Officera jako klase postaci, ma dostep do najwiekszych okretow liniowych co ulatwia gre pve. Zapraszamy!

Nie ukrywam produkcja mnie zaciekawiła, tylko jak tu jest z IS? Daje realną przewagę?

IS? nie wiem o co ci chodzi...wiecej szczegolow prosze a odpowiem Ci:P