PKG Happy Kieliszek (KOMPANIA NEW WORLD server NAXOS)

pkgnew11

♜ Wita Was PKG Happy Kieliszek. ♜

Od paru lat tworzymy polską społeczność łączącą graczy każdego rodzaju, zgromadzoną w jednym miejscu. Jesteśmy weteranami gier w większości z gatunku survival i MMO, jednak nawet gry wędkarskie nie są nam obce. W grach stawiamy na współpracę i dobrą atmosferę. Ważne jest, żebyśmy
zwyczajnie dobrze się bawili, grając ze sobą, pomimo poniewiera się docinkami, które wynikają jedynie z sympatii. :slight_smile:
Nie gramy hardcorowo, lecz postaramy się być tak wysoko, jak tylko damy radę.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie PVE i PVP. Trzon naszej społeczności stanowią weterani gier „World of Warcraft” oraz „Naval Action”, gdzie stanowiliśmy realną siłę jako polska społeczność rywalizująca na wodach Karaibów. Stawiamy na różne rozwiązania i strategie, kierując się doświadczeniem w bitwach, ekonomii, dyplomacji i rozwiązywaniu realnych problemów.

Jeśli szukasz miejsca w celu poznania nowych osób oraz dobrej zabawy, chciałbyś pograć czy pogadać w trybie casual (a nawet odrobinę hardplay) - tworzymy dla Ciebie miejsce, które jest idealnie stworzony dla Ciebie!
Jeśli nie grałeś/łaś nigdy w gry z gatunku MMORPG — nie przejmuj się! Każdy z nas kiedyś zaczynał. Wystarczy chęć do gry i odrobina czasu, a wszystkiego cię nauczymy!

✚ Wymagania:
▸ Wiek 18+
▸ Aktywność na naszym serwerze Discord
▸ Aktywność w rozwijaniu community
▸ Poczucie humoru oraz dystans do siebie
▸ Chęć wspólnej gry i osiągania celów

✚ Nasze cele w grze New World:
▸ Handel na miare kampanii wschodnio-indyjskiej
▸ Społeczność, Polityka, PVE, PVP, Semi-hardcore. sprytne uprawianie polityki oraz wspieranie bardziej zaangażowanych grup.
▸ Budowanie wspólnej tożsamości
▸ Niezapomniane przygody i chwile w gronie osób, które będziesz mógł nazwać przyjaciółmi

✚ Co oferujemy poza NewWorld:
▸ Dojrzałych emocjonalnie graczy z poczuciem humoru (z naszą średnią wieku 25+ każdy znajdzie swój własny kąt)
▸ Dowolność: panuje u nas przekonanie, że można pogadać na każdy temat, zagrać w każdą grę (typu: co-op, fps, hack&slash, woty, warthunder, totalwar, symulatory lotu itd.).
A może kupiłeś na promocji tytuł X, do którego szukasz kogoś więcej niż pustego avatara? Witaj w klubie.

✚ Krótki opis Naszej Społeczności
Serwer Kieliszka to serwer stworzony z myślą poznawania nowych osób. Powstał on 1 stycznia 2016 roku, głównie przez premierę gry „ Naval Action”, z myślą wyłącznie o jednej grze. Okazało się jednak z czasem, że przekształciliśmy się w społeczność multigamingową, grając we wszystkie większe tytuły ostatnich lat.

Mimo obecnej struktury, nie jesteśmy molochem anonimowych graczy. Nasze forum, początkowo pełniące funkcje tylko informacyjne, zmieniło się w prawdziwe community wszystkich członków. Obowiązek korzystania z komunikatora głosowego pozwala na szybkie zintegrowanie się graczy. Ta przyjacielska atmosfera przenosi się potem na realne znajomości.

Kieliszek to społeczność zdecydowanie "MixCasualizHardcorami (aczkolwiek nie tylko, ale o tym dalej) - czyli taka, w której klimat i wspólna zabawa ważniejsze są niż progress. Spędzamy czas na rzeczach najróżniejszych, randomowych sytuacjach, raidy, battlegroundy, areny, wspólne questy, eventy, achievy — innymi słowy na wszystki, co można robić w grze, by poznać swoje umiejętności, jak i swój charakter. Kieliszek służy także pomocą w kazdej dziedzinie życia, informacją, radą, eliminacją błędów w kuchni oraz ogólną pomocą, gdy ktoś jest w potrzebie. Staramy się działać jak wielka rodzina.

https://discord.gg/W2kEBAt!

Wybraliśmy server
NAXOS

pkgnew11