Platforma w tytule

Czy guru może się wreszcie nauczyć wstawiać w tytule platformę której gra dotyczy?
Już tam mniejsza o to że pisze głupoty albo połowiczną prawdę i nawet nie umie odpisać na komentarz jak Prefix z powodu… no właśnie, z jakiego powodu? Boi się? Czy może to jakieś upośledzenie? Tylko nie piszcie że nie ma czasu bo tego nigdy nie kupię.

I takie pytanie, ile hejtu w komentarzach trzeba zamieścić by ten portal zrozumiał że guru jest słabym redaktorem? I czy naprawdę suma wyświetleń jest warta podtrzymywania takiego hejtu?

@guru nie jest słabym redaktorem bo tworzy click-bajty :stuck_out_tongue: które zarabiają na ten portal wiec go nie wywalą…już tyle razy było to wałkowane…a co do platformy to samo co wcześniej jakby to dopisywał ludzie by nie wchodzili i nie ma click-bajta wiec tego nie robi

Czy mam rozumieć że właśnie dostałem błogosławieństwo by go hejtować ile wlezie? Bo wiecie, doputy guru jest redaktorem to mi nie żal tego konta. Mogę sobie zrobić nowe by wypisywać mój hejt na tego… Łedaktoła.
Bardzo chętnie zamienię ten portal w toksyczny ściek hejtu, skoro guru ma pozwolenie na zalewanie nas ściekiem głupoty.

No a jak działa pudelek itp? Click bejty i 2000 komentarzy “ale gruba” “jak ona się może tak pokazywać”
To samo masz tutaj. “Janekxxxpl wbił 34 poziom w Tibii!!!” i 2000 komentarzy “kogo obchodzi tibia” “skończ z tą gówno grą”
Za dobry artykuł nie nakarmisz rodziny, za w pizdu wyświetleń już tak.

1lajk

Musielibyśmy przestać go hejtować, pisać komentarze pod jego clickbaitami i generować wyświetlenia. To by go zabolało baaaardzo mocno. Problem w tym, że ciężko zmobilizować kilka tysięcy osób, które odwiedzają ten portal by postępowali w ten sam sposób. Tak czy inaczej, zamieńcie hejt na głuchą ciszę, to i dla guru spoci się rów.

1lajk

hejtowac go możesz tylko konstruktywnie bo wylewanie shitu może doprowadzić ze dostaniesz ban za brzydkie wypowiedzi :stuck_out_tongue:

Konstruktywnie…
Widzisz, (kulturalne)pisanie prawdy na niego nie działa…

Tak jak pisałem, doputy guru pisze te swoje głupoty, ban mnie nie obchodzi. Zrobię nowe konto. A jeżeli chcemy obciąć mu wyświetlenia to trzeba wymusić by w tytule była nazwa autora. Gdybym wiedział że dany news pisał guru, nie wchodziłbym.

Ale przeviez masz autora pod zdjeciem od newsa… Nie masz tylko w tych naglowkowych ale to sa po prostu wyroznione z listy…

Właśnie problem w tym że ja wchodzę w newsy z poziomu FB.