Player Portal - czyli jak Tobe bawi się w Guru

No cześć.

Często przeglądam sobie mmorpg.org i dzisiaj pomyślałem że może też spróbowałbym swoich sił jako dziennikarz w gazetce internetowej.

Nie liczę na żaden duży sukces, chciałbym po prostu się przekonać czy potrafię zrobić coś takiego i czy newsy które piszę są dobre.

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany przejrzeniem moich wypocin zapraszam tutaj:

-ciach-

Bardzo proszę o opinię, to dla mnie ważne.

Piszesz artykuły w liczbie mnogiej? XD Jak masz schizofrenie to spoko ale w innym wypadku to dosyć dziwne... Do tego ta topka z wojownikiem z metina... Czemu sobie to robisz, nie bądź jak guru bo ludzie będą się z Ciebie śmiali xD

Piszesz artykuły w liczbie mnogiej? XD Jak masz schizofrenie to spoko ale w innym wypadku to dosyć dziwne... Do tego ta topka z wojownikiem z metina... Czemu sobie to robisz, nie bądź jak guru bo ludzie będą się z Ciebie śmiali xD

W sumie racja z tą liczbą mnogą, już poprawiłem :D

Logo to tragedia i nie mówię tutaj o widniejącym na nim wojowniku z Metin'a. ;)
Spróbuj się nie powtarzać bo jest to błąd stylistyczny, oraz pamiętaj o przecinkach, ponieważ gubisz je i to bardzo często. Rób to dalej, w końcu nabierzesz wprawy.

Wojownik z metina na propsie! :D

A co do zawartości na Twoim blogu, to trochę bieda.

Artykuł (?) o Paladins jest tak biedny, że nie wywnioskował nic poza faktem, że jest bardzo podobne do Overwatcha (co jest dla mnie głupotą, ale nie o tym mowa). Mógłbyś opisać coś więcej, postacie, karty które są niewątpliwą zaletą tej gry. Daj jakieś screeny. Ja rozumiem, że dopiero zaczynasz, ale jak zaczynać to z przytupem!

Edytowane 3 godziny temu przez Yamiji Linki do konkurencji

Heh, czuję się raczej zaszczycony że uznano mnie za konkurencję :D

Mimo wszystko mój blog to tylko projekt sprawdzający czy potrafię coś takiego zrobić, skoro nie mogę wklejać linków powiem tak.

Jego nazwa to Player Portal i jest robiony na bloggerze.

No cześć.

Często przeglądam sobie mmorpg.org i dzisiaj pomyślałem że może też spróbowałbym swoich sił jako dziennikarz w gazetce internetowej.

Nie liczę na żaden duży sukces, chciałbym po prostu się przekonać czy potrafię zrobić coś takiego i czy newsy które piszę są dobre.

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany przejrzeniem moich wypocin zapraszam tutaj:

-ciach-

Bardzo proszę o opinię, to dla mnie ważne.