Plemiona 164 - czyli świat bez p2w

Witam,

Gra ktoś na nowym świecie (164), który jest totalnie bez PayToWin tak jak 15 lat wstecz? W środę taki serwer ruszył w Plemionach.

https://www.plemiona.pl/

"Na świecie 164 nie będzie możliwości zapraszania (tym bardziej w okolice wioski), ani przedmiotu do przenosin, ani wstępnego logowania. Czyli co? Czyli wszyscy ruszają już po starcie świata i… lądują w losowym miejscu.
Istnieje Konto Premium, ale większość funkcji jest wyłączona.
2021-03-12_121405

1lajk

Co to niby znaczy plemiona bez p2w? 15 lat temu to może masz na myśli Polanie? :stuck_out_tongue:

1lajk

przecież plemiona bez p2w to nie te same plemiona xD

No tak ale jak? Wolontariat? Na czym niby zarabiają

Na astystencie farmera i na premium

nie wiem skąd takie stary opóźnione info masz, ale serwer 162 działa tak od otwarcia, wiem bo gram, chyba że ćpałeś ostatni miesiąc i stanąłeś w czasie :slight_smile:

Pss: Jedyne co zostało to zapraszanie.

grałbym ale u mnie to i tak bez sensu :smiley: i tak mnie dojadą i zniszczą zanim rozwine coś

I na czym to polega? Co daje premium a co daje asystent? Nie jest tak że bez asystenta trzeba nolifowac a premium daje jakieś boosty? W takiej grze oznaczało by p2w bo przeciez nie ma capa rozwoju

No nie, najbardziej P2W na zwykłych serwerach jest giełda premium - za PP kupujesz surowce ale też sprzedajesz - więc ładując PP masz widoczną przewagę.
Premium daje lepsze zarządzanie wioską - ale do tych 5-7 wiosek możesz śmiało grać bez - jedynie kolejkę masz budowy. Na free masz 2 budowy zakolejkowane max.
Asystent farmera daje to że nie musisz klikać mapy tylko otwierasz asystenta i klikasz w szablon i wojo wysłane. Asystent na miesiac to 30pp czyli tyle co nic.

Przeczytałem wasze komentarze i krew mnie zalała. Ta gra nigdy nie była p2w, nie jest to gra dla normalnych ludzi. Bez premium i asystenta nie da się grać to prawda ale idzie to wyfarmić na innych światach w tydzień żeby starczyło na sezon gry. Żeby być dobrym trzeba przez okres trwania danego św. nie wychodzić z domu chyba że po zakupy w nocy nastawiać sobie budzik żeby przeklikać ataki i praktycznie nie odrywać się od przeglądarki. Stanowczo odradzam zaczynać zmarnowałem sobie kilka miesięcy życia ale w pierwszej dziesiątce byłem miałem z tego chwałę honor i podkrążone oczy. Dla tych co nie grali chciał bym powiedzieć że poza trzymaniem “A” ewentualnie ustawieniem makro powyżej 100wiosek jest to gra polityczna większość czasu spędza się na gadaniu z innymi graczami. Polecam brać czynny udział w zarządzie plemienia ewentualnie stworzyć własne cudownie uzależniająca gra.

3lajki

Tak jak tu kolega napisał ale i tak gram na 164 xD

Podobnie jest z innymi grami przeglądarkowymi.
Trzeba spać przed komputerem i opanować mityczną metodę robienia 8h snu w 3h.

jedyna gra przegladarkowa to bloodwars, ale bez premium tam sie nie gra// ogame bunkier i robisz generalnie 200 antyrakiet i budujesz sobie kopalnie xD

a w tej grze… no niestety sa limty jednostek na baze… i bez sojuszu nie da sie zrobic bunkra. i do tego nielimitowana ilosc zamkow… 24/7 przed ekranem po tygodniu a od 10-30 wiosek to spi sie po 2h 3x dziennie

Kiedyś to było granie na wagarach z kolegami a teraz kij wie z kim się gra hehe