Pochwal się w co grasz !

Hej, postanowiłem założyć temat, prosty. Napisz po prostu w co grasz. Jeżeli chcesz opisz dlaczego akurat tę gre :wink:

1lajk

BDO - tanie, obecnie chyba najlepszy system walki no target, pozwala na relaks robiąc trochę zadań / bijąc mobki (nie mam parcia na bycie w topce itp) oraz dlatego, że obecnie żaden ze znajomych nie chce zagrać w FFXIV a WoW w obecnej formie mnie odrzucił.
Próbowałem GW2, TESO i nie wciągnęło a większość f2p nie ma po co grać. Lubię sobie w coś pograć to zostałem przy BDO.

1lajk

-World of Warcraft
-Final Fantasy XIV
-GW2(Tylko WvW)
-Rocket League

1lajk

ESO
Lineage 2
Black Squad
LoL
-szukam ekipy do czegos nowego :smiley:

1lajk

A w co byś pograł ?? jak coś mmorpg, lub jakaś forza 4 to chętnie.

BDO , dobre , tanie z ładną oprawą graficzną co jest na + dla mnie.
Wciągnęło mnie no i nic z tym już nie zrobię :slight_smile:

1lajk

Racja, te pety mnie bolą a chciałem grac

Pety można dostać za free przecież.

  • jak się ma szczęście trafić na markecie :stuck_out_tongue: ogółem gra jak ktoś chce to może pochłonąć grube tysiące $ ale bez wsadzania kasy też da się spokojnie pograć :smiley:

Oczywiście że tak :slight_smile: wiadome, że kosztem czasu no ale coś za coś :slight_smile:

jakby jeszcze mi dodali dungeony / rajdy to by było w ogóle cudownie :smiley:

1lajk

ładne screenki :slight_smile:

1lajk

Piękna gra jak i twoj postać szacun, szkoda że p2p :frowning:

w ESO chetnie pogram :slight_smile:

pety za free dostałem 2, ale moge uzywac tylko 1 :frowning:

Szukam ludzi do gry :smiley:

nie mozliwe, ja mam 4 pety czy 5 i każdego używam na raz ;o latają za mna jak kurczaki małe

Nie można mieć np : Kuku + Kuku , ale KuKu+ Pingwin już można normalnie dotyczy to tylko darmowych petów że nie można mieć dwie takie same sztuki więc jedyne co zostaje to tierowanie :stuck_out_tongue:

Rzeczywiście, sprawdziłem teraz :slight_smile: