Pochwal się w co grasz !

Aa i mam jeszcze pytanie bo liznalem kiedys neverwintera i byly linie dialogowe w j polskim ale co jakis czas wskakiwaly po ang? To jakis bug czy gra mi sie nie dociagnela?

Lineage 2 Classic na serverze Giran! Jestem zachwycony!

1lajk

@Majki83
Gra była tłumaczona na język polski, ale później przestali tłumaczyć. Z stąd to wynika, że połowa jest po polsku, a już dalej po angielsku.

1lajk

Wielkie Dzięki :wink: Może ktoś zna nazwę tego skina ? Będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Ja mam osobiście dylemat straszny w tej chwili. Gram casualowo niestety, czasy hardcore gamingu już minęły :frowning: I zastanawiam się między GW2 a Neverwinterem. W GW2 boli mnie to, że muszę jednak dać te 100+zł za dodatki. Niby tylko raz ale jak mi się znudzi po dwóch tygodniach to znów będę zły na siebie :stuck_out_tongue: A w NW to się zastanawiam czy nie jest czasem martwa.

Wejdz w gw2 na f2p jak chcesz to moge Cie troche oprowadzic.

W gw2 3w grasz bloby czy roaming solo/duo?

Podstawka GW2 jest F2P i samo story zajmie Ci trochę. Więc sprawdź i jak po ukończeniu story z podstawki nadal będzie Cię bawić to wtedy po prostu kupisz dodatki.
Co do NVN to próbowałem ostatnio wrócić ale odbiłem się od gry, niby kiedyś mi się podobała ale obecnie stwierdziłem że optymalizacja jest taka sobie, sama walka nie dawała mi żadnej frajdy, wizualnie jest co najmniej średnio. Pograłem pół dnia i odinstalowałem.

  • nie musisz kupować dwóch dodatków na raz. Jeśli gra Ci się spodoba, to kupisz jeden, zanim go przejdziesz i pozdobywasz co ważniejsze rzeczy to stwierdzisz, czy znudziło Ci się, czy dalej nie i w tedy możesz dokupić drugi. Tak samo oba dodatki są niezależne od siebie (Gameplayowo, bo pod względem story jednak trochę są), więc sam wybierasz od którego chcesz zacząć.

Mam już prawie 80lvl ale żeby grać fajnie necro potrzebuje Hot a żeby mieć mounta pof więc i tak trzeba kupić dwa dodatki. W ogóle, która klasa według was korzysta najmniej że swapa broni? Nienawidze tej mechaniki, jest dla mnie absolutnie nie logiczna i bez sensu. Mogę mieć miliard skilli na postaci ale nagłe wyjmowane wielkiego miecza z dupy by mieć dostęp do jakiegoś buffa to… Przemiana necro jest spoko, takie coś może być ale pls nie zmienianie broni w trakcie walki :stuck_out_tongue:

Elementalista nie korzysta ze swapa:]
Co do swapa - na open world (czyli zakladam ze tak wlasnie grasz) az takiego znaczenia nie ma. Swap dopiero pokazuje swoja przydatkosc na Raidach/Fractalach t4 czy co NAJWAŻNIEJSZE na pvp + wvwvw. Przykladowo primary set broni jest czysto ofensywny a na swapie masz bron dystansowa z ktorej korzystasz jak do przeciwnika nie mozna podejsc. Co wiecej necromancer z elitka z pof (scourge) w buildzie pvp na swapie ma np staffa z olbrzymimi aoe i uzywasz tego zeby kontrolowac pole czy supportowac team a primary setem masz dps bardziej direct dmg (czyli skierowany na pojedyncze jednostki). Poza tym uzywanie skilli innych niz podstawowy (domyslnie 1) czesto powoduje cooldown i teraz jezeli bys chcial tylko na jednym secie walczyc to musisz np odczekac 20 sek az skill sie naladuje i w tym czasie spamowanie tylko skillem 1 jest malo logiczne wiec swapujesz na drugi set.
Dwa sety maja bardzo logiczne zastosowanie pod warunkiem ze sie wie po co jest drugi set bo np (jeszcze do niedawna) condition mirage mial na jednym zestawie zestaw czysto ofensywny a na drugim defensywno roamingowy (miecz i torch - miecz dawal szybkie przemieszczanie czy bicie z jednoczesnym evade czy przywolanie iluzji w miejsce ktorej moglismy sie przeteleportowac z jednoczesnym dazze a torch daje niewidzialnosci lub przywolanie klona z konkretnym skillem condi) .
Zasadniczo na open world warto miec jeden zestaw do pelnego zwarcia a drugi do dystansu bo czasem np do elity czy podczas meta eventu czasem nie da sie podejsc do bossa - lub da ale jest to jednoznaczne ze smiercia a czekanie az zaprzestanie mechaniki jest malo efektywne.

PS i na marginesie jeszcze - warto jeszcze przeczytac i przemyslec jakie sigile wkladasz w bronie bo zakladam ze tez na to nie zwracasz uwagi :] np postac majaca problem z czyszczeniem kondycji dobrze aby wlozyla przynajmniej w jeden set sigil po swapie na ktory usuwa przynajmniej jedna kondycje itd :]
Takze jak widzisz swapowanie to nie tylko dostep do skilli dla samych skilli ale niesie za soba pewne mechaniki i na end game’owych contentach jest wrecz must have.
W przypadku wspomnianego elementalisty swapu brak jednak tam masz cztery zywioly na ktore sie przelaczasz i kazdy specjalizuje sie w czyms innym a specjalizacja z pof daje mozliwosc ich miksowania dwoch zywiolow rownoczesnie co czasem moze lekko skolowac a poczatkujacego nawet zniechecic.

1lajk

Dzięki za fajną odpowiedź, zobaczę sobie tego elementalistę. Co do swapu nie chodziło mi o nielogiczne w sensie nieprzydatne tylko w sensie, kto normalny w trakcie walki zmienia broń. Wyobraź sobie, że stoisz przed potworem i próbujesz schować gdzieś swój topór i tarczę by wyjąć łuk i za chwilę zrobić odwrotnie. Wiesz, w mmorpg jest “rpg” i po prostu tego nie lubię :stuck_out_tongue: Zdecydowanie wolę rozwiązanie bardziej “anime podobne” np, zamiast zmieniać greatsworda na łuk to po prostu możesz mieć krótkiego buffa, który pozwala ciąć na odległość bądź jakieś skille poboczne typu rzut nożem albo małą kuszę przyczepioną do ramienia. W każdym razie nie próbujesz schować gdzieś miecz większy od Ciebie :stuck_out_tongue: Dlatego również hejtuję ESO i buildy gdzie MUSISZ mieć łuk bo są tam doty.

:smiley: Ale Ty nie szukaj realizmu w grach tego typu :smiley: a tym bardziej porównując do anime gdzie logiki tam brak jak dla mnie (np atakowanie kartami do gry :P)

Nadal nie rozumiesz :stuck_out_tongue: Nie szukam realizmu w świecie pełnym potworów i magii. Po prostu nie lubię tej konkretnej mechaniki wciskanej do gier i tyle :stuck_out_tongue: To jak nie lubienie cebuli :smiley: wcale nie oznacza, że nie zjesz innego warzywa :smiley: Ale cebuli nie i ch** :smiley: (no chyba, że na pizzy) haha

1lajk

Ja rozumiem ze nie lubisz tej mechaniki na prawde i tez jej nie trawilem …dopoki nie zaczalem grac end game contentow bo sie okazalo ze to ma sens i jak na pvp wymaga nie tylko sprytu ale i opanowania szeregu mechanik z tym zwiazanych :] ale co kto lubi.
Aaaa na marginesie od razu mowie elek nie jest jakis prosty w opanowaniu ale jest konkretny jezeli chodzi o dmg czy sustain ale masa praktyki aby to opanowac :]
Jak by co to pisz chetnie Ci pomoge in game.

Jak z populacją?

Akurat karta do gry odpowiednio rzucona potrafi przeciąć zarówno kartkę papieru jak i ogórka a nawet nieliczni potrafią przeciąć puszkę (np pepsi coli i piwa pewnie też), więc nie wiem czy to takie nie realne to atakowanie kartami ;p

Jak wiadomo gram w Neverwinter, bo z tym się nie kryję.
Chcę dodać tylko to:



Co prawda aktualnie trochę inaczej wyglądam, bo zmieniłem kolory i biegam bez widocznego hełmu, więc wkrótce wrzucę nowe screeny.

grasz w jakims klanie ?