Początek pięknej przygody!

ja sie chyba bede nazywał "buuuuQ"

Mój nick to Wagonix i dzisiaj nagrałem pierwszy film :), jutro z rana będzie już na kanale, po czym wrzucę go tutaj!

A miałem już nie wracać :P No powiem Ci, że swoim filmem i osobą zachęciłeś mnie żeby jeszcze raz zagrać.

Mój nick to: Meveri . W sumie jeśli jest jakaś grupka z forum to można by na jakiegoś ts'a wbić czasami.

Myślę, że na dniach się wszystko zorganizuje :), ja już film wysyłam, więc dzisiaj już na spokojnie ogarnę wszystko tak byście byli zadowoleni, a co najważniejsze doinformowani!

Film wyszedł pierwsza liga, więc macie na co czekać :D

Cieszy mnie, że tu jesteście, zaczyna coś się dziać, a to jest najważniejsze!

Ja już gram nick Mleczkox ;D robimy gildie ? ts'a?

Można zrobić. Przynajmniej ja jestem za :P

Łapcie tutaj film, a jak wrócę z roboty to zaktualizuje pierwszy post i podam reszte info :)

W tym roku podchodzilem 2 razy do Metka. Raz na serwer .sg i raz na world of metin2. Jak to bywa ekipa sie posypala, a bylo trochu ludu na starcie ze az przyjemnie. Przed rozlamem bylo nas 2-3 osoby grajace nie regularnie, wiec stracilem wene. Ogolnie gralem w Metka od 2007 do 2011 z malymi przerwami. W sumie skoro chcesz pograc i byc moze postawic gildie to milo by bylo jak by sie zrobila ekipa. Metin to chyba jedyna gra do ktorej ciagle wracam.

W tym roku podchodzilem 2 razy do Metka. Raz na serwer .sg i raz na world of metin2. Jak to bywa ekipa sie posypala, a bylo trochu ludu na starcie ze az przyjemnie. Przed rozlamem bylo nas 2-3 osoby grajace nie regularnie, wiec stracilem wene. Ogolnie gralem w Metka od 2007 do 2011 z malymi przerwami. W sumie skoro chcesz pograc i byc moze postawic gildie to milo by bylo jak by sie zrobila ekipa. Metin to chyba jedyna gra do ktorej ciagle wracam.

Zobaczymy jak się cała akcja potoczy, na 100% trzeba to udostępniać, a ludzi będzie więcej, a jak będą ludzie to i zabawa będzie. Ja reklamuje gdzie się da, a jak wszystko wypali, to przewiduje dobre granie, chociaż przez jakiś czas!

W tym roku podchodzilem 2 razy do Metka. Raz na serwer .sg i raz na world of metin2. Jak to bywa ekipa sie posypala, a bylo trochu ludu na starcie ze az przyjemnie. Przed rozlamem bylo nas 2-3 osoby grajace nie regularnie, wiec stracilem wene. Ogolnie gralem w Metka od 2007 do 2011 z malymi przerwami. W sumie skoro chcesz pograc i byc moze postawic gildie to milo by bylo jak by sie zrobila ekipa. Metin to chyba jedyna gra do ktorej ciagle wracam.

Zobaczymy jak się cała akcja potoczy, na 100% trzeba to udostępniać, a ludzi będzie więcej, a jak będą ludzie to i zabawa będzie. Ja reklamuje gdzie się da, a jak wszystko wypali, to przewiduje dobre granie, chociaż przez jakiś czas!

Hmm, a właśnie tak już parę dni myślałem czy może jednak zacząć przygodę z metinem od nowa. I widzę że znalazłem odpowiedź :D Wyczuwam że jakaś gildia tutaj się szykuję. Za godzinkę dodam nick, bo dopiero pobieram tą świetną grę ^ ^

Ktos już gra? Mój nik Stilo16V Niebiescy ( dagger ). Gram od zera, zero hajsu i innych profitow i... jest ciezko ^^

buuuuQ sura wp 17lvl niebiescy będę w grze koło 17 to można pograć :)

WiCrashV2 - Wojownik, prawdopodobnie mental :v Można pograć :P

Może ustalmy jakąś godzinę żeby w grupie poexpić czy coś innego zrobić

Ja już gram do wczoraj 36lv body Mleczkox gram od zera jak by ktoś miał coś na zbyciu chętnie wezmę pisać w grze jestem ;D

Ja właśnie nagrałem kolejny film, co do wspólnego grania... Trudno widzę ustawić się ze wszystkimi, ale grajcie! Śledźcie filmy, a gdy zrobię gildie na dniach to wszystkich się osobno zaprosi!

W sumie nikt nie podal komunikatora glosowego. Wg mnie Discord bedzie pasowal jak ulał :)

https://discord.gg/TWHb3a7

Tutaj zbierajmy sie i integrujmy na Metin 2 PL Negros Jinoo ( niebiescy ). Zapraszam :)_

Zapraszam do kolejnego materiału z Metina! Już kilka osób się odezwało w grze :D, o dziwo normalni ludzie! Tak trzymać hehe...

Co do tego komunikatora od kolegi wyżej... Dobre to? :D Bo nie wiem czy ogarniać jakiegoś TS ( Mam prywatny ), czy jednak to będzie git.

Discord jest okej. Ja pewnie wbije w niedziele wieczorem niestety zjazd w weekend :) Miłego Panowie.