Początek z eso

Witam jako że chciałbym zacząć z eso to mam takie pytanie
czy mozna “zepsuć” postać zle rozkładając pkt umiejetności/skille itp ?
czy w każdym momencie można to w jakiś sposób zresetować i rozdać od początku ?

Nie da sie zepsuc, skille, morphy, atrybuty, cp’ki mozna zawsze zresetowac za golda. Jedynie co mozna zepsuc to zla rasa dobrana do roli ktora chcesz pelnic czyli tank, healer, dd magicka lub stamina. Chyba ze nie celujesz w powazny end game to rasa nie ma znaczenia.

myślałem grać albo nightblade albo Dragonknight tylko nie wiem jakie są dla nich te role

Kazda klasa moze spelniac kazda role bo to w koncu TES, ale w dobrym end game dk tank i templar healer to sa najbardziej uzyteczni i najlatwiejsi jako klasy na te role. Co do dd to jest latwiej wystarczy nauczyc sie dobrej rotacji, zalozyc jakies sety i kazda klasa da sie zrobic dobry dps ale niektorymi idzie troche wiekszy zrobic w odpowiednich warunkach. Jesli ciekawi cie obecnie “najlepsza klasa” to najwieksze wyniki obecnie robia nightbladzi co nie znaczy ze inne klasy sa gorsze i mowa oczywiscie PVE. W pvp to duzo wage ma to czy umiesz grac i wiesz co sie dookola dzieje.

jakieś porady jak rozwijać Dragonknighta ?
i jakieś ogolne porady na poczatek ?

Nie wiem jakich porad oczekujesz, jak to 1 postac to zawsze zle wyjdzie bo trzeba poznac gry, ja swoja 1 postac usunalem po wbiciu 50. Wiec poznawaj narazie gre, i nie zaczynaj jako tank i healer bo ciezko sie robi dungi, sprobuj najpierw jako dd wtedy latwiej poznac gre.