Początkujący grafik 3D

@Sarathi

Wszystko będe robił sam, początkowo będzie to plansza zwykła drewniana do gry w szachy, kiedy ukończe to w 100% i zobacze jakie błedy zrobiłem to przerobie to na gierke z walka w stylu Heroes, Czyli bede musial dorobic duzo systemów np, zadawanie obrazen, statystyki, ekwipunek itd. Już wszystko mam zaplanowane najciezej bedzie zrobić postacie ponieważ nigdy wczesniej nierobilem zadnej, ale 1-2 poradniki i wydaje mi sie ze będe w stanie stworzyc cos wlasnego, no i oczywisce nauczyc sie Unreal engine to tez bedzie wyzwanie =)

Jeszcze raz dziękuje bardzo =)

Jeśli będziesz wszystko robił sam, to według mnie, to już i tak dosyć sporo roboty jak na pierwsze kroki w tworzeniu gier, to chyba dobra decyzja w zrobieniu gry planszowej. Jak coś to mogę doradzić przy dodawaniu jakiś ulepszeń do gry i czekam cierpliwie na rezultaty :)

Napewno przyda mi się jakaś osoba do konsultacji więc będę miał cię na uwadze, modele powinnienem skonczyc do 8 stycznia ponieważ wtedy jade na urlop do polski i dopiero tam odbiorę moja ksiązde do unreal'a wiec pewnie szybko tego nie stworze ale wkońcu trzeba mieć jakieś pasje i cel =)

Witam wszystkich w 2018, korzystając z tej okazji chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku, spełnienia marzeń i osiągnietych celów na ten rok.

Przedstawiam wam nową figure Królową,

Queen.jpg

Teraz czas na króla oraz najbardziej skąplikowany w tym zestawienu czyli skoczek

Po powrocie z urlopu zaczne tworzyc drugą werje modeli bardziej autorską ponieważ te bazują na realnych obiektach oraz początek programowania

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem pasjonatem grafiki wszelkiej maści :D

Powoli zaczynam tworzyć swoje portfolio i potrzebuje troche motywacji i inspiracji.

(Nie, nie będzie to portfolio Super uber hiper cgi artist nie oczekujcie cudów

A jeśli jest tu ktoś kto już siedzi w branży to proszę o krytykę i porady w jakim kierunku najlepiej iść.)

Oraz mam dwie prośby

1.Proszę o wskazanie numerkami które prace nadawały by się do portfolio o ile takie są

2.Prosił bym was o jakieś pomysły na modele bądź całe sceny ( i jesli to możliwe jakieś referęcje)

Niestety modelowani postaci odrazu umnie odpada ponieważ jeszcze mam zamałe umiejętności aby dobrze odwzorować anatomie człowieka.

Poniżej możecie zobaczyć moje poprzednie prace:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Coś ala Fotel, to moja najnowsza praca którą traktuję jak wstęp do tworzenia mebli oraz car interiors

chair_2.jpg

chair.jpg

untitled_41.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.Prosty test nazwijmy go prostą symulacją obiektów sypkich

test.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.Nie dokończony model "futurystycznej" broni palnej czyli wynik nauki modelowania Hard Surface

untitled_23.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Nauka malowania tekstur i tworzenia normal/bump/specular maps

untitled_35.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.Mój najbardziej kompleksowy model Audi R8 ( oraz najbardziej czasochłonny)

11.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. Wizualizacja materiałów POS(tylko Preview - niewyrenderowane do końca)

2.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.Plakat 2D Fotomanipulacja oraz kompozycja

michal_Marczak_CV2.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.Takie tam proste krzesełka

1779337_685829418147558_1232586430_n.jpg

scena1.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. Alien 3D postprodukcja w PS dlatego wygląda jak rysunek

xx.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.Łuk robiony według concept artu

bow.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.Jedna z moich pierwszych prac

10171275_736977919699374_769770349192517

---------------------------------------------------------------------------------------------------------12.Interior

11234003_1017563621640801_67051263654967

12038525_1017563678307462_10453771552078

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. Symulacja eksplozji a po prawej po obróbce w PS

12274609_1038337402896756_53835427472244

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.Monitor Dell

13.png

14.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. Poradnik przygotowywany przezemnie jak zrobić trawe

887048_628716783858822_1090027238_o.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. Troche 2D

Mexico.jpg

Komiks.jpg

front.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. Mieczyk

Swords.png

Jak będzie coś nowego to będe dodawać :D

Napewno na dysku mam więcej projektów(Stronki www/2D/3D ale teraz nie mam opcji tego wyszukać.

Proszę o wyrozumiałość

Cześć. Bardzo fajne prace.
Czy w procesie budowy portfolio interesowałaby cię możliwość pracy nad modem do gry z dużą bazą potencjalnych odbiorców?

Spore wrażenie w portfolio zrobią obiekty sypkie i audi.