Początkujący na YouTube

Witajcie!
Jestem ErS i chciałbym zaprosić was wszystkich na mój nowo powstały kanał YouTube. Kanał został założony kilka miesięcy temu, jednak pierwszy film pojawił się na nim w dniu 31 sierpnia. Na kanale będą pojawiać się głównie gry RPG, jednak od czasu do czasu planuję nagrać coś innego dla przełamania tej monotonii. Jest to raczej typowy kanał z seriami “Zagrajmy w”, nic wyjątkowego, a jednak ogromna frajda dla mnie… więc czemu nie :slight_smile: ? Aktualnie prowadzona przeze mnie seria jest z gry Gothic I. Z racji tego, że dopiero zaczynam i bardzo się staram nie wygląda to tak jak do końca bym chciał i jak powinno, ale myślę, że to tylko kwestia czasu i wprawy. Cały czas dążę do uzyskania oczekiwanego efektu i na bieżąco analizuje swoje filmiki, staram się również być naturalny, nie udawać reakcji, a także mówić tak, jak mówię na co dzień, ale nie zawsze wychodzi. Jeśli kanał się nie spodoba bardzo prosił bym o konstruktywną krytykę, a nie bezmyślny hejt. Jeśli jednak kanał, mój komentarz i tematyka filmów przypadnie Ci do gustu to zapraszam do zostawienia subskrybcji i zostania ze mną na dłużej. Pozdrawiam ErS ! :smiley:

Link do kanału: Kanał

Pierwszy odcinek z Gothica: Gothic I #1 - Poznajemy kolonie !

1lajk

Masz bardzo dobry głos do nagrywania, pozdrawiam i powodzenia