Początkujacy w rift

Witam, mam kilka pytań odnosnie gry:

1. Jaką klase wybrać ( chodzi mi dobry dps na raidach/instancjach jak również przyjemną gre solo )

2 czy jest możliwość resetu drzewka skili

3 czy wybór frakcji na serwerach pve ma jakieś znaczenie ( domyślam się że inne spoty na low lvl, instancje też ? )

1. jezeli chodzi o klase to powiem ci tak ze obojetnie co wezmiesz souli jest tyle ze sobie dogodzisz, pod każdym aspektem [ soule czyli pod klasy ] jako iz mozna miec 3 soule na raz na buildzie mozna robic duzo kombinacji pod siebie jak i pod dana instancje gdzie na wysoko lvlowych trzeba tak robic. Podsumowywując wez taka klase jaka ci sie podoba mag, lucznik, tank, wojownik czy co tam lubisz a dam sobie reke uciąć że jak ogarniesz wszystkie soule danej klasy znajdziesz cos dla siebie.

2. Tak jest mozliwosc resetu drzewka. dodam że mozesz zrobic sobie pare buildow na raz czyli 1 build sklada sie z 3 souli, a miejsca na buildy mozesz sobie dokupować ile chcesz [ oczywiscie z czasem robi sie drogo ] i np robisz build pod expa np full dps, ale od czasu do czasu chcesz zrobic sobie instancje [ sam dps czeka minimum 30 min ] wiec robisz dodatkowego builda np pod support i w ten sposob na instancje mozesz isc suportem i czekac 5 min. tyle ile masz buildow mozesz je sobie przekladac podczas expa jak tylko chcesz, ale jak chcesz zresetowac albo dokupic miejsce na build musisz udac sie do trenera.

3. na PvE ma znaczenie takie samo jak na PvP zaczynasz z innego miejsca i na arenach jestes przeciwko innej frakcji. Jeżeli chodzi o całą gre to praktycznie tyle różnic miedzy frakcjami bo Rift jest taki że jak jestes w guardianach mozesz zaprosic do party ludzi z Defians i isc np na instancje. W gildii spotkasz zawsze ludzi z 2 frakcji bo to nie sprawia klopotow a wiecej ludzi jest na instancje. Jedynie na PvP oczywiscie nie wejdziecie razem i na normalnych mapach nie mozecie bic ludzi ze swojej gildii.

Witam, mam kilka pytań odnosnie gry:

1. Jaką klase wybrać ( chodzi mi dobry dps na raidach/instancjach jak również przyjemną gre solo )

2 czy jest możliwość resetu drzewka skili

3 czy wybór frakcji na serwerach pve ma jakieś znaczenie ( domyślam się że inne spoty na low lvl, instancje też ? )