Początkujący w WoW

Witam wszystkich serdecznie. Mam do Was pytanie/ proszę o radę… Gram w gry mmorpg odkąd pamiętam i sprawdziłem chyba większość dostępnych tytułów ale nigdy nie miałem okazji zagrać w WoW’a, w sumie nie wiem dlaczego. Moje pytanie jest krótkie i proste, otóż czy jeżeli kupię abonament to mam dostęp do całej gry? Do wszystkich dodatków? Czy muszę te dodatki kupować osobno? Co ogólnie muszę kupić żeby zacząć grać na dobre i korzystać z całej gry? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam ;].

1lajk

Jak opłacisz abonament, to z automatu bedziesz mial wszystkie dodatki poza najnowszym (BfA).

Także żeby mieć wszystko, no to: abonament + bfa.

Przy czym warto wziąć pod uwagę to, że za 44dni wychodzi nowy dodatek (Shadowlandsy).

Na początku sam abonament Ci wystarczy ponieważ jeżeli nigdy wcześniej nie grałeś to samo wbijanie lvl zajmie Ci dość długo. Patrząc na ludzi w mojej Gildii, to niektórym którzy mają dosłownie po kilka godzin dziennie na grę, zajęło to nawet 3 tygodnie. Także na spokojnie wystarczy Ci jednorazowy abonament na to żeby przetestować i ocenić czy chcesz dalej grać czy nie. Uwierz mi warto spróbować polecam. Jakbyś miał jakieś pytania to pytaj śmiało.

Okej,dziękuję Wam bardzo za pomoc, będę pytał jak coś będzie nie jasne, pozdrawiam ;]
Edit : Właśnie mam zamiar kupować ten abonament i takie pytanie mam, może głupie… Mam kupić po prostu world of warcraft subscription?
Edit2: Już sobie poradziłem, abonament zakupiony :wink:

1lajk

Tak wow sub to podstawa, zapewne w ciągu tygodnia-dwóch będzie “pre patch event” warto patrzeć na wowhead.com kiedy się zacznie bo wprowadzi to już nowy balans klas i przytnie statystyki wraz z poziomami (maks 50 dla BFA i dla SL 60), również będzie można zdobyć wtedy plecak 34 slotowy który później będzie kosztować sporo golda jak i jakieś wyglądy etc. które nie będą dostępne :slight_smile: Jeżeli grasz “solo” to typowo polskimi serwerami jest Horda - Burning Legion, Defias Brotherhood i Silvermoon (te dwa ostatnie po równi alliance i horda). Jeżeli będziesz chcieć rajdować na mitycznym poziomie i zdobywać najtrudniejsze rzeczy to jak się ogarniesz polecam szukac gildii ktora aktywnie robi Mythic + i rajdy Heroic/Mythic po wbiciu maksymalnego poziomu, nagle nie będziesz się denerwować że nie masz co robić w “end game”.