Podobne do Sacrifice

Ostatnio odswiezylem sobie ten klasyk i sie mi bardzo spodobalo :D. I w zwiazku z tym moje pytanie - jest jakas podobna gra w ktorej prowadzisz bohatera w 3D, kierujesz armia i masz mase skilli/czarow? I nie interesuje mnie gra pokroju spellforce gdzie w zasadzie i tak tylko w rzucie izometrycznym sterujesz ;)

Ciężko o takie gry. Może Joanna D'arc? Troszkę tam jednego i drugiego, ale uproszczone.

Dzieki za propozycje, juz patrze co to ^^. I wiem ze ciezko bo sam znam dosc duzo gier :D. A sacrifice to jedna z lepszych gier wgle moim zdaniem, ach, ile dalbym za druga czesc :D

Rise of fall, dawno grałem obadaj bo pamiętam że coś takiego tam było.

Rise & Fall - idealny przyklad takiej gry... jakby tylko bylo wiecej umiejetnosci bohatera i widok tylko tpp ;)

Drugiej takiej gry raczej nie znajdziesz :). Ale możesz np zobaczyć bardzo stara grę jak populous the begining albo black & white :)

Ostatnio odswiezylem sobie ten klasyk i sie mi bardzo spodobalo :D. I w zwiazku z tym moje pytanie - jest jakas podobna gra w ktorej prowadzisz bohatera w 3D, kierujesz armia i masz mase skilli/czarow? I nie interesuje mnie gra pokroju spellforce gdzie w zasadzie i tak tylko w rzucie izometrycznym sterujesz ;)