Podziel się zdjęciem, piękno Tamriel

To ja też wrzucę coś od siebie (w szczególności dla tych, którzy zastanawiają się czy na średnich ustawieniach też jest na co popatrzeć ;) )


A propos samego ESO, w której frakcji polecacie grać? I macie może jakąś dobrą gildię do polecenia? Zamierzam wrócić do gry i zacząć od początku (Nie żebym kiedykolwiek cokolwiek więcej tam osiągnął... xD). Same screeny są świetne, bo i gra ładnie wygląda, nie ma się nad czym zastanawiać.

Musisz sam zdecydować, która ci się podoba bo w każdej znajdziesz polaków i jakąś Polską gildię.

Cześć wszystkim, jak ktoś ma screena high levelowej to fajnie by było jakby wrzucił bo jestem ciekaw jak wyglądają zbroje i bronie na wysokich poziomach.

Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna ESO i mam pytanie odnośnie tego gdzie najlepiej kupić? Co do dodatków to jak to wygląda? Da się bez nich grać czy trzeba musowo dokupić do podstawki? Wiem, że nie do końca na temat ale nie chcę tworzyć nowego. Pozdrawiam

Kolejna porcja. Lokacje są mega klimatyczne:)

Oczywiście zapraszam do frakcji Daggerfall Covenant (niebiescy). Można dodawać mnie do znajomych : @liamvevo

RiAJ6p.png

ljkbtt.png

hwzfyF.png

ehhh... szkoda że ESO nie jest po polsku, bardziej by mnie ta gra wciągnęła :)

Dodatki nie są wymagane.

Ja zapraszam do Aldmerskiego Dominium.

@Radinyn

Kilka moich screenów :C2m4yckp.jpg

25jyuzc.jpg

Jak tak patrzę na takie screeny, to aż chce się znowu siąść i pograć w ESO :v Fabularnie jest ok, ale rozwój postaci... i walka ;_; chyba się do niej nie przyzwyczaję.

Więc wrócę do FF XIV i jej piękna (przynajmniej póki mam abo :v ) <3

Jak tak patrzę na takie screeny, to aż chce się znowu siąść i pograć w ESO  Fabularnie jest ok, ale rozwój postaci... i walka ;_; chyba się do niej nie przyzwyczaję.

 

Więc wrócę do FF XIV i jej piękna (przynajmniej póki mam abo  )  

Co kto lubi , mi też było dziwnie z tym systemem a teraz sobie nie wyobrażam inaczej. Epicko się walczy :)

Co kto lubi , mi też było dziwnie z tym systemem a teraz sobie nie wyobrażam inaczej. Epicko się walczy 

W sumie grałem na starej karcie graficznej a ta potrafiła złapać i walczyło sie srednioplynnie:v może teraz byłoby inaczej. Wszak pvp wyglada miodnie.

Tylko mało spelli(wiem, taki system) i brak trójcy na dobra sprawę :P

Jak robicie screeny i chcecie je pokazywać to chociaz do samych screenów zwiększcie jakośc detali.

Jak robicie screeny i chcecie je pokazywać to chociaz do samych screenów zwiększcie jakośc detali.

Więcej w prawo nie przestawię bo się nie da. Ta gra jest i tak jedna z najlepiej wyglądających gier mmorpg, no i ten mroczny klimat:)

Co kto lubi , mi też było dziwnie z tym systemem a teraz sobie nie wyobrażam inaczej. Epicko się walczy 

Walka jest super. Początkowo sprawiała wrażenie trochę sztywnej, ale teraz tez nie chce przesiadki na inny. Czuć moc postaci:)

Spelii jest 10 do użytku w trakcie + light , medium , heavy attack + 2 ulty dla mnie to wystarczająco można skupić się bardziej na walce niż na 50 bindach , każdy ma morpha 2 rozdzielenia , może nie ma ich dużo ale setów jest trochę + teraz wyjdą nowe + ulty do drzewek broni = cała masa możliwości :)

4gp3zp.png

Przepraszam, ale chciałem przypomnieć, że jest to temat o screenshotach z gry, a nie rekrutujemy, o addonach oraz jak to działa. Zwłaszcza, że odpowiedzi w tematach są, a jak czegoś nie ma to jest priv oraz możliwość założenia tematu. Dzièkuję za uwagę.

W controlsach musisz sobie zbindować przycisk, który odpowiada za wyłączanie UI. 


@Sevaril

dziękuje za podpowiedź :)

@Topic

Fajnie żę temacik się przyjął, zgadzam się z wami gra jest na prawdę bardzo ładna, dorzucam parę screenów od Siebie :)

Screenshot_20160919_224805.png

Screenshot_20160920_134928.png

Screenshot_20160920_135320.png

Screenshot_20160920_135541.png




PS.
@guru
dziękuje za wrzucenie tematu na stronę główną :) Fajnie że dostrzegasz takie sprawy. Pozdrawiam

jYpzMI.png


iaCADM.png