POE | Diablo 4 community

Hej
jeśli ktoś szuka party/ ludzi do wspólnego kontentu/ kogoś do pogadania
na start diablo 4 albo nowej ligi poe to zapraszam do nas!
serwer discord jest małego streamera, ale wszyscy tam wdychamy copium, ze diablo 4 będzie dobra gra, a kolejny sezon poe będzie grywalny

discord:
https://discord.gg/dx7343TEX3

up :smiling_face_with_three_hearts:

up

up

up

A pies jebał ligi i sezony, te gierki już dawno nie miały nic ciekawego do zaoferowania, tylko zaczynanie od nowa.
Anyway w tych gierkach akurat granie w party praktycznie nie ma znaczenia, prawie że cały content lecisz solo i tak, a pogadać to można do lustra nawet, zresztą szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem online kogoś do pogadania, tylko same kłapiące dziobem lamusy zę tak ujme, którzy gadają sami do siebie w kółko.
Jak to ostatnio na demotywatorach widziałem niby to cytat keanu reevesa https://demotywatory.pl/5186236
od siebie dodam, nie ma czegoś takiego jak normalni ludzie online, jak znajdzie sie jeden na milion w ogóle to się zdziwie

up

no na tym polega ten typ gier zaczynasz od nowa i albo to lubisz i grasz, albo nie :stuck_out_tongue:
a skoro mówisz, ze lata się solo to masz zerowe pojęcie o gierce xD
ale nikt nie zmusza trzymaj sie

1lajk

up

up

up

Hehe xD przykre

Fajnie, zajrze jak się sezon zacznie, pozdrawiam :slight_smile:

nie szukaj ludzi na tym forum bo nic nie znajdziesz jak chcesz ludzi z werbować facebook albo wykop albo reddit leppiej.

up

up

nie no jest git, kilka osób juz wpadło i sa naprawdę w porządku ; p kiedyś szukaliśmy na facebooku jak jeszcze graliśmy w new worlda i kazdy mial ambicje zakładania gildii xD to niestety na facebooku zostały sami ludzie co ledwo internet ogarniają + trochę mocniejszego humoru i od razu dramat ; p, a wykop martwy po ostatniej aktualizacji

ale dzieki za rade :smiley:

Ja mogę w Diablo ale kupię je miesiąc dwa po premierze gdy gra i serwery będą już naprawione. Nie jestem frajerem od preorderów

1lajk

no u nas raczej większość ma juz kupiony pakiet delux xD, ale zapraszanko akurat miesiąc od premiery sezon pierwszy wystartuje

up