POE problem :(

Witam w POE gram juz dosc duzo czasu ale ostatnio mam lekkie sciny gry ( klatkuje albo sa freezy ) co nie pomaga grac na HC :frowning:

Sprzent to Aspire VX 15 (lapek)
Win 10
procek i7-2.9
ram 8 GB
karta GeForce GTx 1050

macie jakies rady zeby problemu nie bylo … Czytalem ze ktos tez cos takiego ma i teraz czy mozna to jakos normalnie rozwiazac czy trzeba raczej dokupic ramu albo dysk SSD ? . Wydaje mi sie ze na takim sprzencie POE powino na medium ustawieniach smigac jak szalone ale tak nie jest i nie powiem te sciny w grze strasznie dokuczaja i niszcza fun z gry :frowning: . Za wszelkie rady ktore pomoga dziekuje :slight_smile: pozdrawiam

Hejka, też tak kiedyś miałem i pomogła reinstalacja gry albo sterowników - już nie pamiętam. U mnie po nowym patchu wypieprza grę całkowicie na Radeonie i musze grać na zintegrowanej, gram na HC przy 20fps, które spadają co jakiś czas do 1,2, gdy jest więcej, niż kilka mobów :smiley: Zeby poruszyć się w miejście muszę odczekać dwie minuty,a później biegam sobie na kilka fps. Jeśli nie to się nazywa fanowskie podejście, to ja już nie wiem!

ja wlasnie dalem lapka do serwisu calkowity format i optymalizacja wina 10 bez niepotrzebnego sprzentu do tego dysk ssd 120 … jutro go odbieram i napisze czy pomoglo :slight_smile: ( rozmawialem z znajomymi co maja taka samo i zeczywiscie dysk ssd ponoc strasznie pomaga ) pozdrawiam

dysk ssd naprawil all :slight_smile: