Pokedex

Pokedex

Jak wylosować Pokemona?
To proste! Wystarczy że w komentarzu napiszesz Losuję pokemona.
UWAGA
Można losować Pokemona 2 razy na dzień i nie można wylosować 2 pokemonów w jednym poście.
Wyjątkiem są liczne Eventy w których daje wam możliwość wylosowania dodatkowych pokemonów.
Za każde wylosowanie pokemona, do waszego konta dodawane jest 10 PokeDollarów.
Wszystko wyjaśnione jest w sklepie.
Jest możliwość wymienienia się pokemonem.
Wystarczy że po zobaczeniu jakiego Pokemona dostałeś, napiszesz do jakiego gracza chcesz wysłać tego Pokemona.
Powodzenia!



Gracze :

AdamRFT297 Hariyama Kirai219 Magcargo Sokoren390 Chimchar677 Espurr368 Gorebyss442 Spiritomb599 Klink zarolite84 Duduo tejkmen358 Chimecho709 Trevenant Silveer543 Venipede speed097188 Skiploom MrRosiu696 Tyrunt TheMatiioo331 Cacnea AnderWold576 Gothitelle Savl150 Mewtwo Boosky490 Manaphy



Sklep :
W budowie!

Aktualnie jest Happy Hour

19:34 - 20:34

Losuję pokemona

Ha! Nie wiem co to, ale kocham pokemony :)

Losuję więc pokemona! (oby był to jakiś psychodeliczny.. znaczy psycho! ... znając moje szczęście to będzie magikarp) ;/

Losuję pokemona !

@AdamRFT


Wylosowałeś


297 Hariyama


Gratulacje!



@Kirai


Wylosowałeś


219 Magcargo


Gratulacje!



@Sokoren


Wylosowałeś


390 Chimchar


Gratulacje!




~~Przepraszam że wczoraj nie wylosowałem pokemona ale po prostu nie miałem czasu, ferie mi się skończyły więc musiałem się przygotować.


Losuję pokemona

Losuję pokemona

Losuję pokemona

Losuję pokemona

Losuję pokemona!

Losuję pokemona

Losuję pokemona

Losuję pokemona ^^

Losuję pokemona

Od tego postu proszę nie losować pokemonów póki wcześniejsze nie zostały sprawdzone.



W związku z niesprawdzeniem wylosowanych pokemonów, jutro będzie Happy Hour.


Happy Hour polegał będzie na tym że można wylosować obydwa pokemony w jednym poście i dodatkowo ma się wtedy 10% szans żeby wylosować pokemona Shiny.


Pokemonów Shiny nie będzie można wymieniać z innym graczem lecz będzie można go sprzedać w Sklepie za 1000% ceny normalnego pokemona.



Oczywiście pokemony będą wylosowane przed Happy Hour, nie będę podawał o której będzie godzinie żeby była większa zagadka.


Mogę wam wtedy podpowiedzieć że będę streamował wtedy grę Osu! + sprawdzał wasze pokemony,



To na tyle - przepraszam za zwłokę.


@Sokoren


677 Espurr


368 Gorebyss



@zarolite


84 Duduo



@tejkmen


358 Chimecho



@Silveer


543 Venipede



@speed097


188 Skiploom



@MrRosiu


696 Tyrunt



@TheMatiioo


331 Cacnea



@Anderwolf


576 Gothitelle


Chyba już można...

Losuję pokemona

2x Losuję pokemona

Losuję pokemona

losuje pokemona :D