PokeGra.pl - Polska przeglądarkowa gra Pokemon Online

Nie wydaje mi się to problemem tylko raczej mijałoby się z celem.

Każdy z ataków różni się w działaniu. Jeżeli nie jest planowany przez gracza - a funkcjonuje na zasadzie automatu jego skuteczność jest zawsze mniejsza niż powinna.

Tworząc grę podstawą była całkowita prostota - o czym wspomniane było wyżej.

Tak by klikanie w ataki nie trwało godzinami a zajmowało maksymalnie pół godziny musiałem uprościć walkę i oprzeć ją na automacie. Pozwala to też na dość swobodną grę niezależnie od miejsca w którym jesteśmy i czasu który mamy.

Moglibyście dodać możliwość płacenia poprzez paysafecard oraz zauważyłam , że pokemon ognisty nie ma żadnych bonusów w walce z trawiastym, co normalnie powinno mieć miejsce.

Premium jest dość marginalną sprawą - ale zobaczę co da się zrobić.

Pokemony aktualnie mają jeden bonus / stratę w walce. Informacje o tym znajdują się w Postać => Towarzysz:
http://www.pokegra.pl/?x=towarzysz

Gra jest całkiem ciekawa, jednakże ilość pokemonów do zabicia w wyzwaniach minimalnie przytłacza. Z bugów, które zauważyłem to fakt, że można pokonać jednocześnie dwa pokemony. W momencie, gdy mamy nieco refleksu to jesteśmy w stanie kliknąć szybko na oba znaczniki walki przez co jeden jest pokonywany automatycznie, dostajemy za niego expa, nie wiem jak wygląda to z lootem :)

Z bugów, które zauważyłem to fakt, że można pokonać jednocześnie dwa pokemony. W momencie, gdy mamy nieco refleksu to jesteśmy w stanie kliknąć szybko na oba znaczniki walki przez co jeden jest pokonywany automatycznie, dostajemy za niego expa, nie wiem jak wygląda to z lootem

Masz rację, małe niedopatrzenie. Postaram się załatać przy najbliższej okazji, dzięki.

Na PW dostałeś mały upominek z arcanami za wyłapanie. :-)

W ramach małej aktualizacji wątku zawartość update v 0.11

Wyzwania tygodniowe

Wielu graczy narzekało na małą ilość wyzwań po ukończeniu ścieżki fabularnej kończącej się aktualnie w Ptasiej Kniei. Wyzwania tygodniowe toczą się pomiędzy wszystkimi graczami na serwerze. W każdą niedzielę o określonej godzinie rozdane zostaną nagrody dla najlepszych graczy w tygodniu jak i wpisane osiągnięcia do profilu.

Typy wyzwań:

  • Pokonaj najwięcej Pokemonów
  • Złap najwięcej Pokemonów

Nowy NPC "Cades"

Cades ponad wszystko umiłował sobie smak zielonych soczystych jabłek. Za przyniesienie mu kilku sztuk w nagrodę otrzymasz Pokeballe.

"Loot" jabłek został już włączony - wypadają z każdego Pokemona z którego nie otrzymałeś nagrody. Szansa na zdobycie to około 5%.

Przywiązanie

Usidlij złego ducha, który w drzemie w Twoim Pokemonie! Im więcej walk stoczy Twój Pokemon, spałaszuje pożywienia tym jego przywiązanie będzie większe. Przywiązanie ma wpływ na poziom atrybutów startowych w pojedynkach między graczami i starciami z dzikimi stworzeniami.

Prócz tego kilka małych modułów:

Znajomi, Notatnik, Czarne Listy, Data urodzenia gracza (wraz z bonusem w urodziny),

W grze pojawiły się rankingi tygodniowe.

Trwa również konkurs (wraz z nagrodami) na propozycje zmian. Szczegóły w temacie.

LALA

Sakramento usunąłeś post czy oni ? btw. sterowanie WASD nie działa ...

Wątpię by ktokolwiek prócz moderatorów forum miał dostęp do możliwości usuwania postow czy edycji w wątku.

Wydaje mi się, że był to zwykły trolling.

W ramach małego odświeżenia wątku - w grze pojawiła się nowa mapa "Przedmieścia Pewter".

Gra strasznie słaba, dość, że ciężko złapać zwykłego pokemona (15 zwykłych balli, 3ultra i 2 arcy i nic), pokeballe są drogie, poruszanie tragiczne (te wchodzenie w tekstury i cofanie).. z kilkoma znajomymi chcieliśmy zacząć grać, ale po dniu gry stwierdziliśmy, że to tylko strata czasu i nerwów...

dość, że ciężko złapać zwykłego pokemona (15 zwykłych balli, 3ultra i 2 arcy i nic), pokeballe są drogie

Jest to działanie jak najbardziej celowe. Najłatwiej złapać Pokemony na mapie "Miasto Veridian", przy wyrzuceniu dowolnego balla szansa wynosi około 50%.

Im więcej prób złapania jednego pokemona tym wyższy współczynnik powodzenia. Wartości, które wskazujesz są minimalne i startowe, rzekłbym.

Co do samego poruszania - zgadzam się, lekko "ssie". Staram się jednak to przeprojektować w drugiej wersji gry. Poprawki w tym systemie (specjalnie dla mmorpg.org.pl ;P) można obejrzeć tutaj: http://www.pokegra.pl/v2/

Niestety w takich kwestiach sporym ograniczeniem jest przeglądarka i ewentualne działanie pod mobilnym sprzętem.

Chciałbym bardzo zobaczyć pozwolenie na wykorzystywanie wizerunków pokemon od Nintendo zanim zacznę w to grać.

Jeżeli nie, formułuje zapytanie do ConQuest.

Czekam na "zapytanie". Radzę skończyć się ośmieszać.

Dla zainteresowanych skasowany post tego pana. Dość zabawne, mieć czelność pojawiać się na forum pod innym nickiem po tylu wpadkach. Margonem już się znudził? ;-)

Tak w ramach odświeżenia wątku, kod MMORPG.ORG.PL działa do 22 marca. Wystarczy wpisać go w zakładce "Kody Podarunkowe"

Przypominamy, kod jest aktywny jeszcze tylko 2 dni. ;)

W ramach małego odświeżenia wątku - pojawiły się nowe mapy.

Czołem,

w grze pojawiła się nowa generacja i 4 nowe mapy.

Można również wykorzystać kod podarunkowy: MMORPG.ORG.PL

W zakładce Arcany => Kody podarunkowe. Zapewnia on konto premium czyli zdejmuje jeden bloczek reklam jak i malutkie bonusy w grze.

Chętnie wysłucham propozycji co do rozwoju (jeśli jakieś macie), najlepsze z pewnością zostaną wynagrodzone walutą w grze. :-)

LINK DO GRY

Azalea Town, małe miasteczko, które coraz częściej było nazywane dzielnicą Violet City,niż samodzielnym bytem. Jednak to tutaj swojelaboratorium miała czołowa badaczka w regionie Johto - profesor Jasmine. Ta trzydziestoparoletnia kobieta, mimo swego wieku była bardzo szanowana w świecie badaczy. Ten respekt był spowodowany stażem u samego profesora Samueal Oaka w Kanto kilka lat temu...

lH78U4m.png

Nie daj zapomnieć o sobie Oakowi!

Wpisz POKEGRAWIOSNA w "Kody Podarunkowe" i odbierz unikalne nagrody przygotowane specjalnie dla Ciebie!