PokeMMO - Czy istnieje Polska społeczność w grze

Witajcie, po wielu długich latach postanowiłem spróbować ponownie PokeMMO. W latach 2014-2017 widziałem sporo naszych rodaków w grze (w tym spore Polskie gildie/klany). Teraz nie mogę znaleźć ani jednego rodaka. Czy w ogóle istnieje jakiś większy klan składający się z naszych rodaków?

Temat mógłby być bardziej ogólny, o wszystkich klanach polskich w grach mmo o pokemonach. Od jakiegoś czasu gram w pokemon planet (polecam, chociaż to symulator grind’u bez fabuły, z największą mapą ze wszystkich gier o pokemonach i w tym 700 pokemonów do złapania) i też mógłbym napisać osobny temat, ale po co skoro można wszystko zamieścić w jednym żeby ludzie mieli na miejscu odpowiedź a nas pokemaniaków nie jest tak dużo i wiedzielibyśmy w jakiej grze zacząć by nie być sam.

Może troszkę mało zgodne z tematem ale jeżeli faktycznie szukasz polaków w grze pokemon to polecam PRO - Pokemon Revolution Online, nie jestem pewny bo dawno w pokemmo nie grałem jednak w PRO jest więcej contentu do roboty a na serwerze Silver są minimum 2 polskie gildie większe jedna to PolishOrder a druga ostatnio chyba zmieniła nazwę więc nie powiem ci teraz niestety jak się nazywają :frowning: na serwerze Gold też jest minimum jedna polska gildia, jednak wydaje mi się że na Silver jest nas więcej. Ludzi gra nadal MASA, a ciągłe eventy przyciągają masę ludzi bo jest to fajny sposób na złapanie rzadkich pokemonów łatwiej i to często z możliwością skina na nim. PRO mocno żyje walkami z Bossami oraz PvP. Mnie osobiście bardziej jara złapanie Perfekt pokemona niż reszta contentu ale jest to opłacalne, PRO jest nadal aktualizowane za jakiś czas powinni w końcu dodać kolejny region. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę nawet troszkę pomóc z ogarnięciem początków ale raczej wszyscy wiedzą jak grać w poki ale jeżeli jest taka potrzeba to można mnie złapać na discordzie Gizorro#6060

odradzam pokemmo i zapraszam na padventures.org server diamond
nick w grze Spizgany
gildia: Dream Catchers
od huja jest polakow bo w sumie to polski server dzialajacy juz okolo 9-10 lat

Przecież to jest jakieś tibijskie gówno, które nawet nie ma podjazdu do Pokemmo. Taki sam syf jak te brazolskie serwery, gdzie levelujemy swoją postać jak w tibii, co w ogóle nie ma nic wspólnego z prawdziwym uniwersum Pokemon.

Tak naprawdę to mnie tylko interesuje PokeMMO, Pokemon Revolution Online jakoś mi nie podchodzi do gustu. Co do rodaków to tylko znalazłem garstkę osób pod sztandarem “Kult”. Pokemon Planet odpada też z pwoodu pay2win wg. mnie. By coś tam osiągnąć to trzeba kupić tzw. premium.

1lajk