Polacy w Rift

Na którym serwerze znajdę najwięcej polaków? I pytanie z innej beczki, czy cleric tank ma rację bytu? Woj nie bedzie lepszy?

Z tego co wiem to na Zaviel jest naprawde duża polska gildia "wiewiórki chaosu" :) mają też temat na forum ! :)

Na przyszłość przeszukaj forum potem zaczynaj temat !:)

Zaviel Wiewiórki Chaosu Zapraszam :)

Pytam o serwer nie o gildie :) Co do Wiewiórek, nie chce nikogo obrażać, ale jeżeli zobaczyłem na forum nick akasza to podziękuje:) 6 lat w gw1 mi wystarczy:P Jeżeli to ta akasza...

Gra wygląda na papierze dobrze, dziwi mnie fakt braku rozbudowaneo polskiego community.

Akasza - toż to celebrytka z gw1 i gw2 znam ją. Wydaje mi się, że Zaviel to serwer z największą liczbą polaków choć nie wiem czy to mozna uznac za plus, ale z tego co wiem to Zaviel to też najliczniejszy serwer w Rift :)

czy cleric tank ma rację bytu? Woj nie bedzie lepszy? - wszystko co tankuje ma rację bytu :)

Cleric jest bardo fajnym tankiem, sporo odpałek leczenia i przyciągnięcia. Ja polecam Gelidre i gildie Steel and Magic, jeśli coś ci nie pasuje zawsze można zmienić serwer nie tracąc postaci więc się nie przejmuj.

a ja powiem więcej Rift jest taką grą że te "serwery" to tak naprawdę kanały gdzie można przechodzić między nimi praktycznie bez najmniejszego problemu a raz na tydzień można zmienić swój podstawowy serwer, wiec serwer to nie problem a znalezienie ludzi z ktorymi da sie grać bo np na zavielu były 2 wielkie polskie gildie gdzie jedna juz umarla i ci co chca grac nadal ida do wiewiórek bo na ta chwile to jedyne wieksze polskie zgrupowanie ludzi ktore widac ze istnieje.

Zaviel i tylko Zaviel i na zawsze Zaviel :)

Ja podziękowałem za Zavile i Wiewióry, Teraz jestem na Gelidrze w gildii Steel & Magic. Polaków jest trochę w grze, aczkolwiek nie aż tyle by byli " utrapieniem " :)

Cler pod Tanka jak najbardziej dobry wybór.

Po 1 Akasza to facet wiec nie wiem skad te insynuacje, po drugie Wiewiorki to jedyna polska rajdujaca gildia : ) Po 3 w sm gra teraz 5 osob :) Co kto lubi.

Ok. ja znam Akasze typu żeńskiego, znaną z GW1/GW2 itp... jej sława ją wyprzedza, ale oki, może się mylę co do Rifta, W każdym razie nikogo nie chciałem obrazić :)

Na którym serwerze znajdę najwięcej polaków? I pytanie z innej beczki, czy cleric tank ma rację bytu? Woj nie bedzie lepszy?