Polania MMORPG

Naprawdę widać, że jesteś co najmniej lekko upośledzony. Człowieku w życiu zaprogramowałeś co najwyżej pralkę, a dajesz mi rady jakbyś coś wiedział na ten temat. To, co zyskam wymieniłem już w moim poście, ale widocznie umiejętność przetwarzania wiadomości u ciebie jest na poziomie trzeciej klasy. Wyprowadzę cię na koniec z błędu. W unity programuje się w C#, a ja nie zamierzam uczyć się kolejnego języka, żeby przypaść do gustu takim ignorantom jak ty. Myślisz, że dajesz jakieś faktyczne rady, ktoś cię tutaj poważa i miałby się do tego dostosować?
Gościu rady to, możesz dawać koledze jak mieszać farbę na budowie, a nie na temat, na który nie masz pojęcia. Ośmieszyłeś się twierdząc, że nie napisałem nawet linijki, jesteś zwykłym burakiem, który myśli, że na czymś się zna, a tak naprawdę jesteś zwykłym burakiem.

Projekt jest w celach nauki i nie wiem skąd tu tyle przemądrzałych użytkowników.
Usłyszeli gdzieś, że są silniki jak unity, czy unreal engine i z automatu przyjmują, że ja jestem idiotą i o nich nie słyszałem, a oni posiedli jakąś wiedzę tajemną tj. nazwę silnika, bo po uruchomieniu już pewnie nie wie co zrobić XD
Pierwsza moja próba stworzenia gry była na unity w 2014 roku, więc o istnieniu tego tworu pewnie dowiedziałem się wcześniej, niż mądrale z tego tematu. Bardzo ciekawy jest też fakt, że po założeniu takiego tematu na 4programmers lub innym forum programistycznym nikt nie napisze: “haha, ale żałosna gra, weź unity, bo to lipa i nikt nigdy w to nie zagra”. To właśnie pokazuje poziom na forum.

To są gracze ich odbiór gry to przede wszystkim jej wygląd(dlatego tak łatwo scamują ludzi pięknymi trailerami przy zbiórkach kickstarterowych ;p). Kod będa mogli ocenić dopiero jak zagrają i to negatywnie w przypadku napotkania błędów i bugów. Osobiście bym im nie pokazał mojego projektu gdyby nie wyglądał dobrze i był w miarę rozwinięty(a nawet nie przyznaję się, czy coś robię).

Zawsze też możesz zainteresować się webgl i bibliotekom threejs na tym jest zrobione hordesio ;p

Po prostu sobie odpuść bo i tak nic z tego nie wyjdzie xd. Zrób sobie kwalifikacje na wózki widłowe, zatrudnij się gdzieś na magazynie, a swoje pisanie kodów wrzuć sobie na Facebooka i oglos się że będziesz robił strony internetowe dla kosmetyczek i fryzjerów. Przynajmniej sobie audi kupisz i mieszkanie wynajmiesz.

3/4 ludzi na tym portalu gra w jedna gre cale zycie i przychodzi tu mowic o wszystkich innych jak o gownie. Zycze ci powodzenia na drodze programowania jak i z twoim projektem, ale tutaj nie znajdziesz ani wsparcia ani feedbacku. Nie jestem w temacie, ale proponuje Ci poszukac jakichs forum indie gier, pixel art games etc tam na pewno ludzie o podobnej zajawce ci pomoga. pzdr

2lajki

Nie da się zrobić MMO w jedną osobę. Zrób jakieś małe gry i wrzucaj na jakiejś gdy online czy inne tego typu, zbierając doświadczenie, portfolio itp. Będziesz mieć silne CV

1lajk

Walka grupowa: https://youtu.be/NvUbA7P-Doc
A malkontentów pozdrawiam.

Pvp: https://www.youtube.com/watch?v=w3ZDR17z5ZE

Dla mnie to żaden projekt , używasz gotowych skryptów zapewne i do tego nie chce ci się zrobić swojego interfejsu . Wygląda to gorzej niż Margonem .

Średnio obchodzi mnie zdanie osoby, która nie umie używać znaków interpunkcyjnych. Nie moja wina, że patrzysz na świat przez pryzmat swojej niekompetencji i nie mieści ci się w głowie, że ktoś jest w stanie coś sobie wymyślić i dążyć do celu. Wyżej podałem repozytorium na githubie, więc możesz sprawdzić te wszystkie gotowe skrypty, ale zapewne nie wiesz co to repozytorium, a nawet jeśli wiesz to kodu i tak nie rozumiesz, bo wtedy nie pisałbyś takich głupot. Widzę, że nick zobowiązuje…

Nie podoba mi sie tytul tematu, mianowicie wyraz “Polania”, jest taki obrazajacy,
jestes moze zydem?

Jestem żydem i moim celem jest eksterminacja Polaków.

Tworzę interfejs: https://www.youtube.com/watch?v=MkDlXsD-HCE

Dodałem możliwość wymiany itemków, wyrzucanie na ziemie i wpływ na statystyki postaci oczywiście po założeniu.

image

Oszczędź nam tego w święta

Jedz kluski i nie marudź.

Taki trochę odkop i offtop, ale muszę napisać, że od 1 lipca 2021 pracuję jako fullstack developer. To tak w odpowiedzi do dzieciaczków piszących o rzekomych gotowych skryptach albo innych wykolejeńcach proponujących pracę na produkcji do śmierci.
Jak widać jeśli ma się mózg, to jednak da się zrobić coś więcej w swoim życiu niż wbić kolejny level w metinie. Wszystkich propsujących z kolei serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Co do samej gry, to będę kontynuował jej tworzenie, ponieważ stała się tematem mojej pracy inżynierskiej i z pewnością wrócę tutaj z aktualnościami.

Nie jestem fanem żadnych gier 2d, nigdy w nie nie będę grał, choćby miały uniwersum rodem z warcrafta. Ale życzę Ci wszystkiego dobrego i samych sukcesów, zwłaszcza przy pisaniu pracy. Jeśli kiedyś będziesz robić coś 3d, wal jak w dym, chętnie sprawdzę i przetestuje.

1lajk