Polecam Litebringer (przynosi litecoin?)

od razu powiem że gra na start daje 10 litecoin (click GetCoins w opcjach) i potem nawet więcej - w zamian za wykorzystanie zasobów naszego komputera - śmiać mi sie chce z tekstów o koparkach bo nikt nie wie na czym by to miało polegać - moim zdaniem chodzi o projekt który miało kiedyś NASA ale technologia była za słaba - nasz komputer wykorzystują laboratoria astronomiczne (@#$%^&^) do przeliczania skomplikowanych operacji - gra jest bardzo rozbudowana - bardziej niż byście się tego spodziewali - ja już zaczynam powoli na oko gear dobierać bo mi mózg przepala - i nie polega tylko na domyślności - daje nam dowody (np. elementy interfejsu w odpowiednich kolorach itp itd) - mam wrażenie że społeczeństwo jest zmęczone dennymi gierkami - więc ta była podarunkiem z nieba - zapraszam na mój facebook - jest publiczny - napisałem guida który początkującym zaoszczędzi czasu i naprowadzi na niektóre fakty - czyli Bartosz Gembalczyk z tłem Litebringer.

aha gra jest od twórców tibii - czyli Cipsoftu - coraz ciekawiej mi się nią gra - po kilku dniach mam już 14 postaci z opłaconą (drobną) subskrypcją i coiny odłożone na granie - zapraszam też na oficijalny discord - ciekawe dyskusje się tam toczą

sorry mój błąd - gra jest oparta na technologii blockchain - czyli jest rozsiana po internecie - ludzie którzy zarabiają na miningu litecoin odpowiednim softwarem utrzymują jej stan i historię gry - a sama gra nie ma serverów - utrzymywanych przez cipsoft - czyli może działać długie lata - do tego trudniej sie do niej włamać i ją zhakować - twórcy dają 10 lite na start a potem każdy sobie powinien poradzić - każdy ruch w tej grze to drobna opłata (dla minerów - i dla twórców > lecz tu tylko za subskrypcje i handel) ale naprawdę niska - jakieś 0.00138 lite za każdy quest który przynosi dużo większe zyski.