Poleci ktoś anime?

Szukam anime do obejrzenia musi ono spełniac:

-chce anime SHOUNEN/SEINEN

-nie chce aby glowny bohater byl fajfusem

-chce tez fajnie zrobione walki (jesli anime fajne, walki slabe to jakos przeboleje)

-anime od +100 odcinkow nie lubie wiec takich nie chce

-nie chce tez mecha

Podam teraz kilka anime ktore przypadly mi do gustu:

-Boku no hero acadacademia (1 i 2 sezon jak dla mnie MEGA anime)

-Saiyuuki Reload Blast(spoko walki)

-Sengoku basara (tez super walki !)

-akatsuki no yona (spoko fabula, kreska nie mialem powodu aby nie obejrzec)

-Boku dake ga inai machi (nie ma tam walk ale mnie wciagnelo, takie anime tez mozecie pisac)

-Angel Beats

-Death Note (chyba nie ma osoby ogladajacej anime ktora tegi nie ogladala)

-fairy tail

-SAO

-Overlord

-Btooom!

Seria Fate/Stay / Fate/Zero / Fate/Grand Order

samurai champloo

full metal alchemist brotherhood

@Azeris taka amv mu mocno popsuje jedno z lepszych anime :P To tak jakby osobie szukającej filmu polecić Thora i wysłać link z filmikiem na którym Odyn umiera, Asgard zostaje zniszczony a Thor z grupką ocalałych ucieka statkiem kosmicznym.

Nie lubię spoilerów.

Co do pytania to Fate zdecydowanie wygrywa(w kolejności oglądania Fate Stay Night, Fate Zero, Unlimited Blade). Może Noragami, albo Zetsuen no Tempest(i do Zetsuen nie odpalaj żadnych amv, bo łatwo je-anime popsuć)-ale to po Fate .

@Azeris taka amv mu mocno popsuje jedno z lepszych anime  To tak jakby osobie szukającej filmu polecić Thora i wysłać link z filmikiem na którym Odyn umiera, Asgard zostaje zniszczony a Thor z grupką ocalałych ucieka statkiem kosmicznym. 

Nie lubię spoilerów.
Co do pytania to Fate zdecydowanie wygrywa(w kolejności oglądania Fate Stay Night, Fate Zero, Unlimited Blade). Może Noragami, albo Zetsuen no Tempest(i do Zetsuen nie odpalaj żadnych amv, bo łatwo je-anime popsuć)-ale to po Fate .

Zapomnialem tam dodac ale fate calego tez obejrzalem

Jeśli podobało ci się Akatsuki no Yona to polecam Kingdom.

Akame ga kill? Guilty crown - mecha ale warto. Code geass, tez mecha ale tez warto. Sam nie przepadam za mecha anime, ale te dwa sa za***iste :D Jak ci sao pasuje to spróbuj log horizon. Moze kill la kill, walki sa spoko.

Hellsing OVA krew + wampiry + naziści+ więcej krwi

basilisk kouga ninpou gdyby w naruto byli prawdziwi ninja.. jest krew, a głównym bohaterem są klany ninja i ich ,,spartańscy'' członkowie. Nie ma lelaków i jest dużo trupów

Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 są mechy, ale nie krzywdzą wzroku... bohater kombinuje strategicznie trochę troche jak w d note, jest to jednak seria 2. Pierwsza jest mniej efektowna i się trochę rozkręca jeśli cię to nie odrzuci. Na pewno warto dla 2 i powtórzę mechy nie kłóją w oczy http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1213-code-geass-lelouch-of-the-rebellion-r2/rec/1249

JOJO http://anime.tanuki.pl/strony/anime/4840-jojo-no-kimyou-na-bouken-2012/rec/2481 właściwie jest kilka serii/ova itd ot mordobicie na weekenda

Ja od siebie polecam soul eater. Typu akatsuki no yona polecam arslan sneki bo kingdom już ktoś polecił.

Dodam jeszcze garo pierwsze i nowe oraz K project i KEKKAI SENSEN.

Log Horizon skoro SAO (no i Quan Zhi Gao Shou - czyli The King's Avatar).

Quanzi Fashi - bardzo ciekawe anime, serio polecam.

Yu Yu Hakusho - stare ale jak lubisz Fairy Tail, czy Basrę to myślę, że to też się spodoba.

Katekyo Hitman Reborn - dużo zwrotów akcji, walki i.. odcinków xD

Hakyuu Houshin Engi - staroć, który teraz będą odnawiać, więc warto się przyjrzeć. Również może się spodobać jak lubi się Fairy Tail :)

Szukam anime do obejrzenia musi ono spełniac:

-chce anime SHOUNEN/SEINEN

-nie chce aby glowny bohater byl fajfusem

-chce tez fajnie zrobione walki (jesli anime fajne, walki slabe to jakos przeboleje)

-anime od +100 odcinkow nie lubie wiec takich nie chce

-nie chce tez mecha

Podam teraz kilka anime ktore przypadly mi do gustu:

-Boku no hero acadacademia (1 i 2 sezon jak dla mnie MEGA anime)

-Saiyuuki Reload Blast(spoko walki)

-Sengoku basara (tez super walki !)

-akatsuki no yona (spoko fabula, kreska nie mialem powodu aby nie obejrzec)

-Boku dake ga inai machi (nie ma tam walk ale mnie wciagnelo, takie anime tez mozecie pisac)

-Angel Beats

-Death Note (chyba nie ma osoby ogladajacej anime ktora tegi nie ogladala)

-fairy tail

-SAO

-Overlord

-Btooom!