Polish Discord Wayfinder(Pl)-🔥Giveaway 200PLN/48$🔥

Czemu jesteśmy fajni i nie pospinani jak szczypiorek na straganie

:train2: Nasza droga ku światłości: W Gildii Wayfinder Polska stworzysz wiele pięknych relacji oraz poznasz świetne osobowości. Kiedy już do nas dołączysz przekonasz się, że razem z naszymi sojusznikami jesteśmy najlepszym wyborem.

Jak do nas dołączyć? To proste. Wystarczy, że klikniesz ten piękny zielony przycisk dołącz na dole albo ten link: https://discord.gg/kExRNqye

:trophy: Giveaway’e i konkursy z nagrodami: Organizujemy potężne Giveaway’e oraz konkursy na sumy pieniężne przekraczające kilkaset złotych oraz doładowania nitro jak i sprzęt gamingowy.

:shield: Tolerancja i brak toksycznych ludzi: Nasza Discord to miejsce, gdzie oddajemy należny szacunek naszym graczom. Toksyczność nie ma u nas miejsca, u nas panuje harmonia oraz miła atmosfera.

:diamond_shape_with_a_dot_inside: Sojusze: Jesteśmy w sojuszu, a planujemy ich robić jeszcze więcej, ponieważ nasza gildia łączy, a nie dzieli graczy Wayfinder :wink:

:crown: Discord: Nasz serwer rozwija się w bardzo szybkim tępię, zmierzamy ku 2 poziomowi, a planujemy jeszcze we wrześniu wbić poziom 3. Dzięki temu możesz wysyłać przesłodkie emotki oraz bardzo praktyczne, nie dostępne bez tego fantastycznego ulepszenia. Oferujemy lepszą jakość dźwięku oraz możliwość przesyłanie większych plików :wink:

:large_blue_circle: Grupa na Facebook’u: Pierwsza grupa jaka powstała, posiadająca dużo partnerów, dzięki którym nas by nie było w świecie Marka Zuckerberga. Utrzymujemy pozytywne relacji z główną grupą Wayfinder na Facebooku. Kliknij ten link a sam się przekonasz: https://www.facebook.com/groups/681379187199799

Liczebność : Obecnie na naszym Discordzie jest 120 aktywnie udzielających się osób na serwerze jak i w grze. Natomiast na serwerze naszego sojusznika jest takich osób już ponad 64.

:beer: Jesteśmy uczciwi: Dlaczego tak uważamy, odpowiedź jest prosta. Szanujemy innych, jak i posty odrębnych klanów. Nie rozpisujemy się pod ich postami ani się tam nie reklamujemy oraz nie zostawiamy po sobie “syfu” :wink: Żyjemy w zgodzie i harmonii oraz pomagamy innym w potrzebie, a nie podkładamy im kłody pod nogi.

:heart: Pokój i harmonia: Jesteśmy do każdego pokojowo nastawieni dlatego nie bójcie się nie wejdziemy do was pod zmyślonymi pseudonimami i nie będziemy próbowali zniszczyć was od środka. Jesteśmy otwarci na wszystkie strony świata :wink:

:heart_eyes:To ciebie chcemy, a dzięki tobie skrzydła rozwiniemy. Tak to właśnie ty, spoglądasz tu jak ptak z nieba. Dotarłeś tu a, więc dobrze przecież wiesz, że odwagę wystarczy mieć aby do nas wejść. Nie myśl i klikaj, a kto wie może i ty kasę wygrasz i sobie na coś fajnego wydasz

WYSŁAŁEŚ(-ŁAŚ) ZAPROSZENIE DOŁĄCZENIA DO SERWERA

WAYFINDER POLSKA

59 online

124 członków

Dołączono