Polska gildia Explorers rekrutuje!

Jesteśmy gildią w grze Allods online na serwerze f2p :) Gildia została założona 23.03.2015 roku :) Po stronie LIGI
Oferujemy:
Raidy na GT/DC oraz wieczorami ami i ah s10/12
Posiadamy kanał na team speaku :)
Dobrą atmosfere
Zawsze aktywnych graczy codziennie online około (10-15 osob)
Pomoc nowym graczom w questach,bossach
Pomagamy ubrac sie

Jezeli chcesz powrocic do gry to zapraszamy :) Piszcie tutaj pod postem lub w grze do osób Noah (15-22) wrednakoza masakrapl
Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje ze zobaczymy sie w grze :)

P.S Jeżeli masz napisać , że ta gra jest p2w itp itd no to nie pisz tego bo w naszej gildi sa osoby ktore graja juz ponad rok i sa jedni z najlepszych na serwerze :) Przykładem jest Noah grajcy rok :) Nie wydajac przy tym ani jednej złotówki :)

pytanko czy z tej strony to sie pobiera? http://allods.my.com/en/download

Ja chętnie bym wrócił do gry ;)

a jak z ilością graczy?

To jak aktualne to jeszcze z kims chyba sie udalo mi wczesniej skontaktowac ale nie znam sie tam na niczym wiec wiecie

Żyje jeszcze ta gildia ?

Jesteśmy gildią w grze Allods online na serwerze f2p :) Gildia została założona 23.03.2015 roku :) Po stronie LIGI
Oferujemy:
Raidy na GT/DC oraz wieczorami ami i ah s10/12
Posiadamy kanał na team speaku :)
Dobrą atmosfere
Zawsze aktywnych graczy codziennie online około (10-15 osob)
Pomoc nowym graczom w questach,bossach
Pomagamy ubrac sie

Jezeli chcesz powrocic do gry to zapraszamy :) Piszcie tutaj pod postem lub w grze do osób Noah (15-22) wrednakoza masakrapl
Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje ze zobaczymy sie w grze :)

P.S Jeżeli masz napisać , że ta gra jest p2w itp itd no to nie pisz tego bo w naszej gildi sa osoby ktore graja juz ponad rok i sa jedni z najlepszych na serwerze :) Przykładem jest Noah grajcy rok :) Nie wydajac przy tym ani jednej złotówki :)