Polska gildia - P I E R O G I

image

Polska gildia P I E R O G I zaprasza wszystkich rodaków w swoje szeregi!

Księga ulicy

  • Discord jest nieobowiązkowy, ale na poważniejsze granie zalecany
  • Członkostwo w gildii jest nieobowiązkowe, aczkolwiek zalecane :slight_smile:
  • Jest 500 slotów więc znajdzie się miejsce dla każdego (gdyby kiedyś brakło to czystki na podstawie aktywności)
  • Doświadczeni i niedoświadczeni mile widziani
  • Jeśli jesteś niedoświadczony i masz milion pytań w głowie to na discordzie się wszystkiego dowiesz
  • Teksty w stylu "ja w innym mmo to byłem… ", "W innym mmo to było lepiej zrobione… " itp. wysoce niewskazane, my tu gramy w ESO
  • Zalecane wykazywanie jakiejkolwiek inicjatywy w gildii

Jak aplikować?

  • Kontakt w grze z @istvangames lub @Murinio (100% pewność, że rozmawiasz z kim trzeba)
  • Kontakt z innym dowolnym członkiem gildii (jest cień szansy, że trafisz na jakiegoś podrabiańca bez farszu)
  • Kontakt poprzez nasz Discord

Nasz discord

Gildia ciągle żyje i ma się dobrze :slight_smile:
Zapraszamy zarówno weteranów jak i początkujących w ESO. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponad 300 aktywnie grających osób! Sami Polacy!

Normal i veteran triale!

image

vCR+0 i vCR+1 też za nami!

Gildia i discord nadal aktywne :slight_smile:

Jedyne co w tej gildii jest dobre to jej opis a reszta pozostawia wiele do życzenia .
Nie polecam

vSS speedrun :slight_smile:

Gildia z dnia na dzień się zawinęła. NIe wiem czy jakaś drama czy co , wstaje rano dostaje maila gildia już nie istnieje.

1lajk

Jak już pisałem dużo pozostaje do życzenia w tej gildii i nie dziwię się że się zwinęli

Gildia wróciła :slight_smile:
Link DISCORD: https://discord.gg/sJFMqChYmZ
Link skrócony: https://bit.ly/GILDIAPIEROGI

Łoo po 2 latach tak. Gratki.

Troche mi to smierdzi, taka reaktywacja po 2 latach? Ile % ludzi z przed 2 lat sa dalej w gildii? Bo jak 0 to jest spora szansa ze gildia sie rozpadla przez złe liderowanie, pozbyłeś się wszystkich którzy moga coś pamiętac wiec reaktywujesz ;p Powiedz mi ze sie myle :slight_smile: ?

1lajk

Reaktywuje, bo wróciłem do grania po 2 latach.
Ale widzę, że wiesz lepiej i nie zamierzam wyprowadzać Cię z błędu :slight_smile:

Unikasz odpowiedzi na proste pytanie ilu ludzi zostało, czyli coś jest na rzeczy :slight_smile: