Polska gildia szuka graczy :)

Blades of Destiny

Jesteśmy Polską, casualową gildią, szukającą graczy do wspólnej gry.
Nie nastawiamy się na bycie najlepszymi oraz podbijanie rankingów czy świata. Jesteśmy zwyczajni, nie elitarni.
Zależy nam na mile spędzonym czasie w grze, która to ma być odskocznią od życia codziennego, a nie kolejnym etatem.
Skupiamy się na czerpaniu przyjemności z gry, a nie robieniu rzeczy na siłę.
Ponieważ sami posiadamy życie, pracę oraz obowiązki - rozumiemy dłuższe przerwy w grze i nie robimy z tego tytułu problemów (nam też się zdarzają).
W naszych szeregach znajdują się zarówno weterani gry jak i nowi gracze. Każdy powinien znaleźć kompanów dla siebie.

W skrócie:

Jeżeli jesteś graczem, który szuka hardcorowego podejścia do gry i ciągłych wyzwań na najwyższym poziomie - zapewne będziesz się u Nas nudzić.
Jeżeli jesteś graczem, który szuka fajnej ekipy do wspólnego pogrania, pośmiania się czy wnerwiaania się na pvp - to znajdziesz u Nas swoje miejsce.

Oferujemy:

  • Gildię z historią sięgającą czasów oryginalnych Guild Warsów, w której luźna atmosfera oraz zabawa to podstawa
  • Wspólne wypady na dungeony/meta eventy/fractale/spvp/WvWvW
  • Cotygodniowe misje gildijne
  • FaillGrupę raidową (która ma na celu bezstresowe zapoznanie Nas z Raidami)
  • Discord
  • Masę humoru
  • Pomoc w grze, na miarę naszej wiedzy oraz umiejętności
  • Przyjazną atmosferę

Czego nie oferujemy

  • Hardcorowego podejścia do gry
  • Pełnej powagi

Czego wymagamy:
-Minimalnej aktywności
-Troszkę dystansu oraz poczucia humoru.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, lub masz więcej pytań proszę o kontakt w grze.
KozikTheOne:1407
Xufei:1467
Szkodnix:6895

Coś was nie mogę dodać po nickach. Podaj jeszcze raz, albo discorda

Nicki są dobre. Ja jestem wieczorami, Xufei też. Szkodnika możesz spotkać częściej w ciągu dnia.

Aktualne?! I jak bardzo obowiązkowe jest przesiadywanie na Discord, wiadomo podczas gry w drużynie (PvP, Dungi itp.) jest to obowiązek, liczę się z tym. Chodzi o to że do 10 będę grał tylko i wyłącznie na podstawce, więc planuje ten czas spedzic na poznawaniu gry i wspólną zabawę z wami na ile podstawka pozwoli.

Jest sens grać bez path of fire ?

Oczywiście Boorboon ! Ogłoszenie nadal aktualne :wink: Discorda tak naprawdę wymagamy podczas wspólnych failraidów czy misji gildijnych, lub gdy chcesz coś robić pierwszy raz. Wygodniej coś tłumaczyć mówiąc niż pisząc. Nie wymagamy jednak ciągłej aktywności głosowej. Wystarczy, że słuchasz. Poza tym pełna dowolność :wink:

Korleon1 Moim zdaniem. TAK. Jest jednak małe ale, które jest powiązane z tym czy podstawkę i HoTa masz już ogranego czy nie. Jeżeli masz ograne… to PoF jest świetnym dodatkiem, który wypadałoby kupić. Już same mounty zmieniają grę, i ułatwiają poruszanie się czy to po corowej Krytcie, czy po dżungli. A to tylko jeden z “ficzerów”. Nie mówiąć nawet o nowych profkach, mapach ( które są naprawdę ładne), itd. Zawartość PoFa jest wtedy naturalnym przedłużeniem gry, oraz zróżnicowaniem rozgrywki. Jeżeli natomiast nie masz ogranej podstawki i pierwszego dodatku… to masz jeszcze sporo do odkrywania, i braku dodatku mocno nie odczujesz. Gdybyś chciał zadać pytanie czy warto kupić PoFa… odpowiem Ci, że tak. Zdecydowanie tak.

A na jakim świecie gracie ?

Nie mamy jednego serwera. Gildia jest rozsiana po naprawdę wielu “światach”. Jeżeli myślisz o WvWvW, to w danej chwili może być ciężko. Zmieni się to wraz z reworkiem tego trybu, gdzie serwery nie będą miały takiego znaczenia. Gildia startowała z Gunnar’s Hold, przy czym wraz z rozwojem i dołączaniem kolejnych osób rozprzestrzeniła się na zbyt wiele serwerów aby to śledzić.

W ramach konkursu, gildia wybrała nowe logo :slight_smile:

Cześć, napisałem wiadomość prywatną, jestem zainteresowany gildią, jeśli dalej rekrutujecie :).

Rekrutacja nadal aktualna? Sporo aktywnych graczy macie?

Siema. Jeżeli to co podałem w pierwszym poście Ci pasuje, to nadal rekrutujemy. Graczy online wieczorami jest ok 40/50. W ostatnich 48h ok 140 osób było online. Z rana jestem w pracy, więc Ci danych porannych nie podam.

Witam
Czy temat dalej jest aktualny? :slight_smile:

Tak, gildia nadal jest aktywna.

Gildia nadal aktywna? Nicki niestety nie działają,