Polska Gildia w New World

Siemanko wraz ze znajomymi z Albion Online zakładamy gildie w New World i czekamy na beta testy, szukamy ludzi chętnych do gry razem i odkrywania sekretów nowego świata by podczas premiery gry stworzyć silną gildie która będzie walczyć o terytoria i wraz z czasem będzie mogła się szczycić się mianem Top 1 PL gildii. Będziemy gildia nastawiona głównie na pvp i pve(na walkę z portalami i atakami na miasta mobów) ale każde w gildii znajdzie dla siebie miejsce i będzie ważnym elementem gildii

Zapraszam chętnych na naszego discorda: https://discord.gg/HKPBQ2N

Będę kupował grę wiec chętnie z wami pogram napisz pw

U mnie to samo. Też zamierzam kupić i obadać gierke :wink: pisz PW

witam kupilem gre i czekam dajcie znac co dalej jaki serv. o ile bedzie do wybory do zobaczenia w grze

też się piszę ! :smiley:

ja też :stuck_out_tongue:

Też się piszę :smiley:

Muszę jeszcze obadać, a że lubię crafting, gather i ogolnie tego typu klimaty to na 90% zagram pewnie się odezwę. No i walka wreszcie inna a nie koncert szopenowski na klawiaturze.

~Witam, niestety link do discorda z zaproszeniem nie działa, możecie podesłać nowy :wink:

Tak że bym prosił o nowe zaproszenie discorda jeżeli jeszcze rekrutujecie

Cześć! :slight_smile:

Słuchajcie super, że serv discorda powstał. Ja założyłem grupkę na steamie, może są tutaj osoby, które kupiły grę na steamie i chciałby dołączyć do grupy. Grupa świeża, więc przyda się parę osób do organizacji i koordynowania porządku na grupie!
Serdecznie zapraszam! Łączymy ludzi, nie dzielimy, każdy mile widziany!

Forteca , startuje na New World , mamy juz grupe startową , jak chcesz dolaczyc - zapraszamy . discord adres na www.forteca-org.prv.pl .

Mogę prosić o aktualne zaproszenie discorda. Też się chętnie dołączę. Gra już zakupiona odliczam dni


Nowy link na serwer

Nie polecam

Jaka grupa wiekowa graczy ?

Chętnie się zapiszę, ale za 6-7 dni idzie restart i trzeba zaczynać od nowa.
Zakłada więc, że limitu poziomu i przedmiotów nie ma. Jakiś gold wstępny jest wymagany? Fajne to New World, ale mam nadzieję, że rozwiną.

Ja również poproszę zapro

Właśnie szukam jakiegoś polskiego community,po zagraniu w open bete zdecydowałem się kupić New World i też przychodzę z Albiona : )

Mój dsc: NicNieWidzisz#2137