Polska gildia w wayfinder

Cześć,
chcielibyśmy stworzyć dużą grupę ludzi grających w Wayfinder w języku polskim. Zależy nam na tym, aby każdy się świetnie bawił i nie grał sam :slightly_smiling_face:
Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem to napiszcie do mnie lub dołączcie na Discord wypełniając krótkie podanie.

1lajk

Gierka rusza 15.08 o 19:00 we wczesnym dostępie w podstawowej wersji za 47,99 zł na steam. Jak ktoś jest chętny to dołączajcie na discord^

Ktoś opisze system ten gry? Solo exploring? Grupowe dungeony?

Z tego co widziałem w closed beta to gra to taki looter-mmo. Grafika animacyjna ale akurat fajna (pozioM WoW). Nie kupuj founder pack bo się nie opłaca. Typowe nowoczesne MMO gdzie każda klasa robi co chce. Nie ma podziału na Trójcę.
W becie mi się grało całkiem przyjemnie ale nie na tyle, że bym za to zapłacił,
Masz semi-otwarte światy jak w Destiny 2.
Ogólnie oceniam grę pozytywnie

Dokładnie, bedzie podobnie jak w Warframe, bedzie mozna uzywac kazdej broni a postacie beda sie roznily umiejetnosciami.

Dzisiaj o 19:00 startuje EA z pakietami założycielskimi. Jeśli jesteście zainteresowani to dołączajcie, w grupie raźniej :wink:

Działa to już?

1lajk

Działa, ale z przerwami. Mnie np. nie loguje w ogole.

Po recenzjach:
Overall Reviews:
Mostly Negative (6,078 reviews)

Wnioskuje że cashgrab z “brakującymi końcówkami” za doladowania i itemy z cash shopu ;p Czyli crap

Jakim głąbem trzeba być by rezygnować z gier “bo recenzje”.

1lajk

O kolega co sie o Diablo 4 lubi zesrać, to powiem Ci tak, mooooordo pierdol recenzje! Pierdol filmiki na YT! Kup diablo i se pograj! No chyba że jesteś głąbem :>>

Kupiłem Diablo 4 i bawiłem się świetnie przez 250 godzin. Teraz gram w inną grę, a mianowicie Destiny 2 i mam w niej już 1400 godzin gdzie twoi recenzenci pierdolą, że jest chujowa…
Poza tym. Nie podoba ci się gra to na chuj się udzielasz pod postem o rekrutacji? To nie recenzja, z którą się nie zgadzasz.

PS. Nie pisz do mnie “mooordo”. Nie jestem jebanym nastolatkiem po gimnazjum.

Są słabe opinie tylko dlatego że serwery cały czas leżą i chuja można pograć, a jak wstaną to jest tak jak w tej chwili, kolejka 45k

Dlatego ja czekam. Chciałem pójś w Founder bo to grosze ale nie mam zamiaru płacić i nie grać. Poza tym EA i Beta to dwie różne rzeczy. Jeśli deweloper udostępnia EA to udostępnia wcześniejszy dostęp do PEŁNEJ I FINALNEJ GRY.

Po sposobie wypowiedzi wnioskuje że jednak jesteś jebanym nastolatkiem dlatego użyłem TWOJEGO języka ^^

Ej, ale na chuj się wypowiadasz w poście o rekrutacji co sądzisz o grze xD ? Nikt Cie nie prosił o recenzje MORDO

Zapraszamy,jest nas już coraz więcej.

Hey, wiecie moze czy bedzie crossplay z Ps5? I ewentualnie kiedy to startuje na PS5? Dziekoweczka :slight_smile:

Jest crossplay z tego co widziałem w closed beta. Sam gram na PS5

A kij tam :stuck_out_tongue: kupilem, streamuje z PS5 …gra swietna xD lubie ten typ…i w uj ladna xD ale ciezko poki co odblokowac jakies inne postacie