Polska gildia

Witam mam do zaproponowania założenie polskiej gildii w grze Vindictus dołączyła by do niej większość polaków z forum.

Zapraszam do dyskusji na ten temat tzn.Wymyślenie nazwy itp

Już był taki jeden - pomysł spalił na panewce, proponuję dołączyć do jednej z istniejących :)

Już był taki jeden - pomysł spalił na panewce,

Jak każdy tego typu pomysł. <_<

Według mnie o wiele lepszym pomysłem jest założenie gildi i dopiero napisać że szuka sie ludzi bo plany zalozenia gildi nazwy cos nie wypalaja.

jest już jedna dość duża guildia Poland Power i już jest w niej dużo osób.

Nazwa tej gildii wystarczająco wskazuje na poziom intelektu graczy... mogli wymyślić coś bardziej kreatywnego, są jeszcze jakieś oprócz tej?

.

Ja tam polecam prideful :) sam do nich należę, doświadczeni, zabawni ludzie :) strasznie fajna atmosfera - zero dzieciarni :)

Ja tam gram ze znajomym sami bez gildi i wogole. Gra sie przyjemnie i tak naprawde dopiero poznajemy ta gre ale czym wyzszy lvl tym jest coraz fajniej. Jestesmy weteranami gier mmo ale gildie o tak plytkich nazwach sa naperno prowadzone przez dzieci wieku szkolnego. Dla takich Gildi mowimi "nie dziekuje". Wiekszosc klanow to nazwy Madness 300 Sparta itp. troche kreatywnosci moi drodzy nazwa klanu to wizytowka gildi i ludzi do nich nalezacej.

Stara Gwardia - wg mnie bardzo fajna gildia. Ponad 60 członków, zawsze ktoś online, paru na max lvlach, zero dzieciarni. Ogólnie cud, miód, malina :) Zawsze ktoś pomoże, nie ma problemu. Rekrutacja otwarta, a że jest paru liderów to zawsze w przeciągu paru minut zostaniesz przyjęty (ale chyba nie w nocy :))

Nie radze do polskiej gildi sie dolaczac bo poprostu jednym slowem jest to gowno. Polecam przynajmniej angielskie gildie, mila atmosfera etc..

POLAND POWER nie jest zla moze i nazwe gildi maja "inteligętną" ale czlonkowie sa wporzadku

Evil girl jak mozesz podaj nazwe jakiejsc dobrej angielskiej gildi :))

POLAND POWER nie jest zla moze i nazwe gildi maja "inteligętną" ale czlonkowie sa wporzadku

Też jesteś bardzo "inteligętny"... Ta nazwa mówi sama za siebie jacy są jej członkowie.

Dajcie spokoj chyba sam zaloze jakos gildie bo widze ze osoby ktore wymyslaja nazwe to sa jakies dzieci ponizej 15 roku zycia. Gratuluje kreatywnosci w nazwie Gildi. Tak samo jak w nickach KotletPL,AfrodytkaPL,MichalPL itp polska glupota nie zna granic jak tak patrze. Po takich nazwach to poprostu wstydze sie za polske i tym co reprezentujecie w grach mmo bo nie tylko w Vin. Poland Power najglupsza nazwa gildi/klanu jakie kiedykolwiek widzialem. Dzieki i tyle na tem temat

Dajcie spokoj chyba sam zaloze jakos gildie bo widze ze osoby ktore wymyslaja nazwe to sa jakies dzieci ponizej 15 roku zycia. Gratuluje kreatywnosci w nazwie Gildi. Tak samo jak w nickach KotletPL,AfrodytkaPL,MichalPL itp polska glupota nie zna granic jak tak patrze. Po takich nazwach to poprostu wstydze sie za polske i tym co reprezentujecie w grach mmo bo nie tylko w Vin. Poland Power najglupsza nazwa gildi/klanu jakie kiedykolwiek widzialem. Dzieki i tyle na tem temat

Jednym z problemów jest to, że nie ma sensu zakładać kolejnej polskiej gildii, bo jest ich masa, tylko większość z anglojęzyczną nazwą i się nie reklamują. Paradoksem tego jest, że najczęściej widzę jak reklamuje się Poland Power, miast np. Prideful czy inne (nie pamiętam nazw).

Witam mam do zaproponowania założenie polskiej gildii w grze Vindictus dołączyła by do niej większość polaków z forum.

Zapraszam do dyskusji na ten temat tzn.Wymyślenie nazwy itp

Dawno temu byłem w sojuszu który nazywał się PolishVodkaDrinkers. Gracze 30+ z nickami: PoryPana, Proboszcz, MówiłaŻeMa18. Kultura i inteligencja … Mówiąc krótko: Nie znam ludzi z gildii POLAND POWER ale nie oceniajmy książki po okładce. To typowe zachowanie Polaków - cebulaków.
Przy okazji zerknijcie na polską gildie EdgeOfGlory.
Same Max Lvl, ponad 9 osób z maksymalnym Weaponsmithing’iem. Większość gra od początku gry, kiedy były jeszcze dostępne tylko dwie klasy. Znają Vindka od podszewki. Więc moje pytanie brzmi: “Po co zakładać kolejną polską gildie, która próbuje zebrać samych Polaków?” To się nie uda.

Z całym szacunkiem ale skoro grasz od wczoraj i nie znasz ani gildii ani ludzi to dlaczego piszesz takie głupoty? Ja bym się zastanawiał czy to z wszystkimi gildiami jest problemem czy z Tobą. Bo Polskich gildii jest od cholery i ciut ciut … Więc nie wierzę że żadna Ci nie pasowała. Może Ty tam nie pasujesz i nie nadajesz się do tego żeby należeć do jakiejś większej społeczności?

Żeby nie zakładać nowego tematu, to pozwolę sobie podpiąć się pod ten. :slight_smile: Czy w ogóle istnieje jeszcze jakakolwiek aktywna, spora polska gildia? Na oficjalnym forum w dziale rekrutacji straszna bieda i właściwe żadne gildie, nawet międzynarodowe już się nie reklamują.