Polska Gildia

Witam czy istnieje Polska gildia w RIFT? Jak tak to na jakim serwerze?

Szukaj Wiewórek Chaosu. Z tego co pamiętam to na Zaviel urzędują ale chat jest między serwerowy i chyba od 20 poziomy możesz za free transfery robić. Pytaj na czacie dla 1-30 lvl.

Tak BTW, jaki lvl? Może bym się podłączył. Masz już jakieś doświadczenie?

Tak BTW, jaki lvl? Może bym się podłączył. Masz już jakieś doświadczenie?

Chcę zacząć od początku kiedyś grałem ale to chwilę :) Więc doświadczenia nie mam w tej grze.

Sciągnę i popykam trochę, z chęcią pomogę z objaśnieniami. Kim grasz? I jaki serwer wstępnie?

Pewnie Zaviel ja wieczorem gdzieś tak zacznę :) Pewno jakąś klasą podobną co rogue w WoW.

Wiewiórki Chaosu zaviel z tego co wiem rekrutujemy wszystkich graczy także wpadajcie śmiało i pytajcie LordBeny, Esthera ktoś powinien odpisać ;)

Wiewiórki Chaosu zaviel z tego co wiem rekrutujemy wszystkich graczy także wpadajcie śmiało i pytajcie LordBeny, Esthera ktoś powinien odpisać 

Dziękuję :)

Wbiłem na swojego warka 61 lvl i przypomniałem sobie dlaczego przestałem grać... Wbijanie lvl w nowym dodatku jest tak monotonne, że nie daje rady przez to przebrnąć :/ Także odpuszczam ale życzę powodzenia :)

Wbiłem na swojego warka 61 lvl i przypomniałem sobie dlaczego przestałem grać... Wbijanie lvl w nowym dodatku jest tak monotonne, że nie daje rady przez to przebrnąć :/ Także odpuszczam ale życzę powodzenia 

Wbicie 60-65 to kwestia może z 5 godzin dla doświadczonych graczy z potkami 160% exp dodatkowego na dungeonach. Jestem pewien, że robiąc dungi bez potka wbiłbyś w kilka dni :) Ale oczywiście twój wybór. Pozdrawiam

Wbiłem na swojego warka 61 lvl i przypomniałem sobie dlaczego przestałem grać... Wbijanie lvl w nowym dodatku jest tak monotonne, że nie daje rady przez to przebrnąć :/ Także odpuszczam ale życzę powodzenia 

Przestałem się śmiać więc odpisze.. Jedyne czego na pewno nie można powiedzieć o wbijaniu capa w tej grze, to to, że jest monotonny.. IA, masa dungów, questy, rifty i pewnie coś innego jeszcze się znajdzie, dawno nic nie grindowałem ;)

Kurde gra wygląda dosyć ciekawie open world i klasa lecząca hm, ten świat nie co mnie przeraża jest taki hm magiczny dziwny no ale zarazem intrygujący, jak tam z popularnością gry? dużo graczy jak i naszych rodaków i czy gra nie jest pw2?

Kurde gra wygląda dosyć ciekawie open world i klasa lecząca hm, ten świat nie co mnie przeraża jest taki hm magiczny dziwny no ale zarazem intrygujący, jak tam z popularnością gry? dużo graczy jak i naszych rodaków i czy gra nie jest pw2?

Gra jest dość popularna raczej szybko znajduje grupy do dungów, warfrontów (takie areny pvp). Natomiast co do world eventów np jakieś inwazje na dany region w których musisz zabić dane potwory itp. To w pierwszym regionie w którym się zaczyna są ludzie do robienia tych eventów a później do 65 lvl'a raczej mało kto expi na questach więc mało kto jest do robienia eventów. Polaków nie jest dużo ani mało ale myślę, że na zavielu kilkudziesięciu/kilkuset znajdziesz :D. W item shopie jest wiele rzeczy za tak zwane credity czyli walutę do kupienia za prawdziwe pieniądze ale większość przedmiotów możesz kupić też za walutę zdobytą w grze. Są rzeczy które możesz kupić tylko za credity wtedy musisz uzbierać platynę (podstawowa waluta w grze platyna > złoto >srebro) i kupić sobię za około 3500-4000 platyny REX'a czyli taką paczkę z creditami, daje ci on chyba 1250 creditów i 1250 loyality dzięki czemu zyskujesz możliwość sprzedawania u aukcjonera (kupować możesz zawsze). Są oczywiście najlepsze w grze sety które można kupić za credity ale jedna część np. rękawiczki kosztują chyba 36600 creditów czyli jakieś 200 euro a nikt raczej takiej kasy nie wyda skoro set składa się z chyba 6 części. Trion psuje tą grę na każdym kroku pokazując nam, że możemy kupić patrona czyli szereg boostów na dany okres czasu, zamiast zajmować się naprawą bugów zajmują się powiększaniem długości patrona :D, ale zdarza im się naprawiać bugi, ogólnie nie jest źle.

T1 i T2 możesz kupić za kredyty, T3 już nie. Takie małe sprostowanie :) Z inwazjami też nie ma większych problemów od kąd jest skalowanie, 65 lvl za event w startowej krainie również dostaje "kamienie na 65 lvl", po zeskalowaniu lvl oczywiście.

jak wyglada sytuacja ktos gra ? ja zaczalem dzis na serwerze : Zaviel 13 lvl Eth rogue

Piszcie tu na pw badz w grze jak zlapiecie :)

Witam czy istnieje Polska gildia w RIFT? Jak tak to na jakim serwerze?

Witam czy istnieje Polska gildia w RIFT? Jak tak to na jakim serwerze?

Czy te wiewiorki jeszcze istnieja? Bo z checia bym pogral

Ostatnio zaglądałem i gildia ciągle istnieje. Patrząc na kondycje rifta to całkiem nieźle się trzyma (nawet do 20 osób aktywnych widziałem).