Polski metin!

Witam, po grubszych przemyśleniach postanowiłem zagrać w metina którego tak wszyscy nie nawidza i hejtują. A mówie sobie co mi tam, moja sprawa w co gram, SPRÓBUJĘ! No i o to chodzi że mam do was pytanie , na jakim serwerze po fuzji gra aktualnie najwięcej ludzi (tych sympatycznych), na którym jest najtaniej, i jeśli ewentualnie ktoś sie zgłosi żeby mi pomóc i wytłumaczyć co nie co:) Pozdrawiam

Wszędzie jest tak samo

ogólnie nie polecam pl'a, bo ceny znacznie zawyżone i nowy gracz się nie odnajdzie :)

Pl powiadasz? Po merge to teraz każdy server zaludniony :)

Ale ciężko Będzie Ci się samemu grało.

Chociaż powiem, że dawno w metina nie grałem, parę ładnych lat, chętnie zagrałbym z tobą, ale na jakimś serwerze prywatnym zbliżonym do pl'a i "żywym". Jak coś ogarniesz w tym kierunku, to pisz do mnie, jestem chętny.

Gram na serwerze Samos, i fajnie mi się gra. Sam wbiłem 33 lvl wojem i chce się dalej grać :P

Po fuzji serwery są pełne ;) Na ceny nie zwracaj uwagi bo jak wszystko drożeje to to co będziesz dropić i sprzedawać też sprzedane będzie za dużą kwote więc na jedno wyjdzie.

Dalej warto grać i nie zwracaj uwagi na tych płaczków głoszących, że metin to gówno i gra bez is nie ma sensu itd itd...

Poznasz ludzi to i gra nabierze sensu ;) i bez is wspólnie ze znajomymi jak najbardziej da sie grać normalnie.

A jak chcesz grać sam z is to też można przecież ;) ta gra od zawsze działą w ten sposób i jest dobrze .

Metin to metin, a nie jakieś darmowe mario ;).

Gra jest epicka, była epicka i jeszcze przez wiele lat będzie taka.

A jak się ograsz to i zarobić będziesz mógł na niej.

Mam znajomych co na tej grze zarabiają tygodniowo jakies 1000 zł ;) a pracują na to kilka godzin wieczorami lub nocą.

Trzeba chcieć.

I może i gra jest z góry nastawiona na is, ale gdyby to źle na nią działało to padła by jak inne gry z tym systemem płatności ;P czyli bardzo szybko.

A jakoś stoi dalej i ma się dobrze.

Też nie zwracaj uwagi na tych co piszą, że ludzie nie grają i dlatego była fuzja... Po prostu ktoś poczuł wiatr i narąbał tych serwerów bo kasa z tego leciała jak cholera, a gdy szał na bycie najlepszym opadł to wszystko znormalniało i tych serwerów nie opłacało się utrzymać.

Teraz jest kilka serwerów ale pękają w szwach więc tak czy siak wyszło im to na dobre.

Ja sam mam postać na starym solarze ;) i nie pamiętam jak się zwie teraz.

Myślę od dłuższego czasu by wracać bo diablo na HC zawiodło mnie już nie raz swoimi lagami na serwerach i DC.

Kocham wyzwania, a Metin 2 jak najbardziej je oferuje

jak sie ma sprawa botow i hackow teraz ??

Pytanie do osob ,ktore wiedza co mowia ^^

jak sie ma sprawa botow i hackow teraz ??Pytanie do osob ,ktore wiedza co mowia ^^

Po fuzji jest ich mniej bo jest więcej graczy... a więcej graczy = więcej zgłoszeń.

Ogólnie zauważyłem już wcześniej, że władze gry często pozwalają wbić ludziom na czitkach nawet ten 70 poziom, a potem ban...

A to dlatego, że jak zbanują postacie nisko poziomowe to za raz na ich miejsce jest to samo.

Fish bot to to co było zawsze i dalej troche jest, ale to są osoby typowo nastawione na kase.

Gra żyje własnym życiem i kompletnie nic nie pszeszkadza w graniu .

Do wszystkiego człowiek raz dwa przywyknie.

No ale tak czy siak botów jest mniej, a władze troszkę bardziej zwracają na nie uwage.

No i co ważniejsze to bocić się już nie bardzo opłaca tak jak kiedyś bo wszystkie te rzeczy z botów co dropią na niskopoziomowych mapkach to są mało warte ;).

A na wyższych poziomach gry jak ktoś by się dowiedział, że masz bota to najczęściej pozbyli by się ciebie bardzo szybko.

moim zdaniem pewnie że możesz zacząc gre na PL. Problemem jest zarobek jak zaczyna się od 0. W dodatku że na serwerach sporo osób teraz to spoty a co ważniejsze na malym lvlu besty są wiecznie zajęte.

No i wiadomo jak to zawsze z metkiem było bez dropa x2 wydropić coś to masakra :P

A co za ciul w tych czasach chce zarabiać na bestach ? :D człowieku...

Od 1 lvla zbieraj dosłownie wszystko i każdy yang, a dojdziesz do czegoś bardzo szybko.

Na osobnym koncie sobie sklep zrób i sprzedawaj każdy badziew ;).

Potem poświęć z dwa dni na handlowanie ( kupuj taniej, a sprzedawaj drożej )

Np kupuje żelazne hełmy + 5 za grosze i ulepszacze i rób na 7/8/9 .

Idzie się tak raz dwa wybić na przyzwoite eq.

Ja zawsze miałem taką misje dzienną ;) :

wydropić 5 medali konnych

5 zębów orka

5 ks klątw

i między czasie wszystko co wypadnie podczas tego questa to oczywiście da się sprzedać.

Zajmowało mi to z 3 godziny, no ale exp leciał i ranga leciała więc nie był to zmarnowany czas.

Trzeba umieć wykorzystać każdy aspekt tej gry bo inaczej będziesz się błąkał jak pipa jakaś z m1 do m2 i latał pół dnia za bestami w m2 z których drop tak czy siak zawinie ci bot ;D

A co do tego dropu razy dwa to niby racja, ale ja zawsze kupuje go po wbiciu 35 lvla kiedy to już na orkach i ezo przy świątyni całe spoty się bierze z konia

wagonik666 dobrze pisze. Ja w prawdzie już dawno nie gram ale mój brak nieustannie (może raz 1 przerwa) gra od kilku lat on i ja nawet zauważyłem poprawe w grze. Teraz na DT ludzi chodzi więcej, duuużo sklepów itd.

Co do grania od zera to według mnie to bardzo dobry czas aby zacząć. Wystarczy chcieć i mieć trochę szczęścia (jakiś dobry drop i już kilka milionów w kieszeni). Zawsze może ktoś pomóc w grze na pewno ktoś się znajdzie co mógłby pomóc. Kilka tygodni temu z nudów postanowiem wrócić na PL wziąłem starą moją postać (jak skończyłem kiedyś brat od razu wziął moje konto). To jak tylko byłem online pomagałem ludzion na BO (mapa orków i spot na środku) lista przyjaciół była spora bo niskolevelowi gracze mnie dodawali a ja ich expiłem. Albo daawno temu jak postanowiłem grać sam na jakimś nowym serwerze po kilku dniach wypadł mi rib ze średnimi 30 coś brat strasznie mi zazrościł :) ale i tak oddałem go koledze brata bo powiedział że chce zacząć grę a ja już i tak skończyłem ALEEEE wracając do tematu wystarczy że wypadnie coś wartościowego i już jesteśmy bogaci i nie musimy się martwić o ekwipunek + można poprosić o pomoc innego gracza.

Z tą pomocą to się nie zgodzę. W Metina2 nie ukrywajmy gra albo tylko topka, albo ludzie w kręgu własnych gildii, albo Alty graczy z topek/tych drugich. Na 1k osób spotkasz może z 10-20 skorych do pomocy.
Zgodzę się natomiast z tym, ze wystarczy troszkę szczęścia i jesteś ustawiony. Dajmy na to znajdziesz i zniszczysz metina 5 lvl i wypadnie Ci Księga Aury. 1kk+ i masz już na eq + potki do 15-20lvl. Tak to się kręci

Jak ktoś chce grać to zapraszam :P bo ja gram hehe...

Wszysto w grze idzie wytłumaczyć

serwer??

Stary solar :P czyli teraz chyba nagros czy jakos tak .

Od wczoraj sobie gram na starej postaci :P

Tylko moja gra jest nastawiona w jednym kierunku i bede do niego po trupach leciał przez jakiś czas :P.

Jak ktoś chce ze mna to prosze bardzo

A co to za kierunek? ;p

pieniądze :P

i szukam kogoś do pomocy bo sie do końca miesiąca nie wyrobie :D

Witam, zauważyłem, że po fuzji zrąbali coś z daggerem. Nie da się grać , kilka razy machniesz daggerami i wywala do ekranu logowania. Z tego co czytałem to dużo osób tak ma. Czy jest na to jakiś sposób?

hehe, rządy Tuska to i nie ma pracy, a jak nie ma pracy to i tak trzeba gdzieś zarobić na życie nawet grając w metka ;D Tak btw. na czym chcesz zarobić jeśli można zapytać ^.^